Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz sorbit_4 #9744 üzenetére

    Hát, akkor ott az eredeti fájl formátumával van valami gond. Vagy mindegy, melyikkel kezded, mindig az 1.-t csinálja meg, a többit meg nem? Mert akkor kódolások között egy restart, vmikor meg majd egy OS reinstall.

    janos666: ATT-ban ki lehet kapcsolni az új AA és AF-módokat, valamint szinte minden eljárást külön-külön, ha valami nem működne, vagy éppen az a baj, hogy igen. Sajna nálam a Rep. Com. semmiképpen nem hajlandó futni, vsz. annak simán kanyi már a HD4870.
    Hát, én azt nem veszem be, hogy 10X pofán vágom, és nem sérül, ő meg engem 2X, és végem van. God-módban nem is sérülhettem volna, mégis akkor sérültem normálisan (mint a játék többi részében), és a csaj is. Lehet, hogy vmi kiakadt a szoftverben, de attól én még elküldtem az anyjukba a programozókat, mert rühellem az ilyen játékokat.
    Fraps-szel azért nem mindig tanácsos együtt használni más szoftvereket, mert amúgy is lassítja a megjelenítést, ráadásul OSD-vel a grafikába is bezavarhat. Egyébként nálam is gond nélkül futott anno a gama.
    Szopatós játékokhoz töltsd le a NoDVD fixeket, én is azzal védekezek a gépem és az OS szétbarmolása ellen. Túl sok a "védelem"-nek nevezett vírus és kémprogram.
    ATT-szal lehet kényszeríteni AA-t OGL-ben, Borderlands-szel ezt csináltam. Minden szép volt, csak az Inv-ban lett rózsaszín a cuccok kontúrja. :DDD
    Ha CCC-t használsz, és abban az van, hogy ne engedjen valamit, akkor hiába állítod be az ellenkezőjét, lecsalja, erről már írtam pár hete Heaven benchmark kapcsán, ahol anno a tripla puffert nem használta, hiába állítottam be. ATT-szal persze igen, rögtön ki is jött a hiba, miért nem engedi a CCC. Szóval meg kell értened, hogy az ilyen "kézmegkötések" azért vannak, hogy az egyszeri user ne találkozzon a rengeteg driver-hibával. Te meg még keresed is. :N :DDD
    Ahogy látom, elfórumozgatsz egyedül is. ;)

    Abu85: Na, a hajós pályán megint beszaggatott a hang, lefagyott a kép, aztán az egész gép, driver beállításokkal, ATT nélkül (viszont élnyújtás nem volt), szóval tutira el van szarva valami a meghajtóban, hogy egyes helyeken kiakad. Ahogy néztem, nagy tereknél lehet, bár ott sem mindig, hiszen csak a vár tetején, meg a hajó fedélzetén jött elő a bug.
    DX10-11 AA naná, hogy gyorsabb, hiszen sokkal szarabb a minősége.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák