Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz wwenigma #30196 üzenetére

    Azt mondtam, hogy ha 72 órát mozdulatlanul áll, ami nálam pl. akkor fordul elő, ha "szabadságon vagyok", vagy szervizben áll. Nem minden 72 órában, hanem így próbáltam közelíteni azt, hogy durván havonta, pár havonta.

    Attól függ, hogy frissítesz, "rátelepítéssel" megmaradhat (de nincs rá garancia, mindig ellenőrizni kell!), teljes törlés és telepítés után pedig nyilván mindig visszaáll minden alapra (így újra pipálgatnod kell).

    (#30198) bobalazs

    Nagy tévedés, netán félreértés, akár -vezetés. :N
    Pár dolog alapértelmezésben BE van kapcsolva, aminek KI állapotban kéne állni egy friss telepítéskor, hogy ne piszkáljon bele az eredeti képbe és ugyan azt (az egyébként jól szabványosított, referencia) képet adja vissza, mint más VGA gyártók driver-einek alapbeállításaival (legalább is az nVidia, mert az Intel driver-eit nem ismerem fejből, hogy megmondjam ott mik az alapbeállítások friss telepítéskor).

    Hamis kijelentés, hogy "nem oszt, nem szoroz", mert látható, objektív értelemben negatív hatása van (nem is mellékhatása, hanem közvetlen, szándékos hatása, tudták, hogy mit csinálnak). Egyértelműen olyasmiket csinál, amik önkényesen változtatják meg a képet, mindenféle objektív igazolás nélkül, hogy ez jó lenne bárkinek (sehol sincs ez leírva, hogy egy ilyen videófeldolgozásnak objektíven pozitív hatása lenne a felhasználók többségénél, mert nincs is). Valaki kitalálta, betették, bekapcsolták az alapbeállításokban. Ezt nem lehet kimagyarázni, ez egyértelmű, objektív kérdés, nincs mit bagatelizálni rajta. Az AMD objektív értelemben hibát követ el. Eltérnek a referenciától és mindenki mástól, aki azt követi.

    És igen, ki lehet kapcsolni, de egy külső féltől, vagy saját tapasztalataidat kiépítve és követve kell erre rájönnöd, hogy ezt meg kell tenned. Ez a gond...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák