Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz L4CI2 #27556 üzenetére

    Úgy rémlett, hogy még nem, de akkor OK. Mobilnettel sajna nem nagyon tudok mindennek utánanézni. :R
    Sokat eszik, az tuti, az olcsóbb árat kifizeti az ember villanyszámlára.
    Akármilyen szerények az AMD procijai, az FX-ek azért jók, de tényleg ott a gáz, ha nincs kihasználva az összes mag. Még ma is van olyan játék, amelyik csak 1-et használ (Éppen Lost Alphával szórakozom), és máris durva CPU-limitet kapok tuningolt i5-tel is.

    Stonerice: Szerintem a Chrome, és talán Skype is. Mivel böngészők (Skype-ot nem használok jó ideje) is 3D gyorsítást használnak, szinte mindig van ilyen probléma, főleg, hogy ezek annyira szarok, hogy szinte hetente frissítgetik őket, VGA-gyártó legyen a talpán, aki ezt a szemétkupacot követni tudja driverrel. Megpróbálhatod letiltani a 3D gyorsítást, ha lehet. Nem tudom, Foxban lehet, Chrome-ot meg eleve nem tennék a gépemre sosem.

    Liktor Riki: Ne krómozz, vagy szabályozd a rendszerhasználatát. Svchost, ha megnézed, fut jó pár (ránéztem, nálam most 10 db), az kezeli a futtatott programokat.
    Hsz írásakor nem tűnt fel? :F :Y :B Azért vigyázz, mert a RIOS gyakran szétcseszi a képet, én inkább feltöltöm máshová és csatolom.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák