Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz ollie #25855 üzenetére

    Ok én értem, csak nem tudom elfogadni. Van egy viszonylag korrekt procim, GCN-es radeon-om, és lassabb lesz a játék? De azt sem tudnám elfogadni, hogy ha ugyanazt hozná, mint a dx. BF4-et még nem néztem, de a Thief nagyon kiábrándító. Ez így nemhogy előrelépés, hanem inkább kettő hátra. Ez van akkor ha valaki kiskapukat keres és ügyeskedni próbál. Szabvány megoldások kellenek, nem pedig sufni fejlesztések. A Dx12 lesz remélhetőleg az üdvösség. A Mantle arra volt jó, hogy meggyorsítsa a folyamatokat másra jelen formájában nemigazán.

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ollie #25855 üzenetére

    Én is!

    Nem, de ez az általános reakcióm a vak arroganciára. :P

    A: Na ne már! Ez változó mértékű gyorsulás helyett egyértelműen lassul!
    B: Azóta már pontosították az ígéretet, hogy csak bizonyos esetekben gyorsít.
    C: De itt arról van szó, hogy kimondottan lassít!
    B: Igen, az a bajom, hogy egyenesen lassít.
    A: Miért kötözködsz? Megmondták, hogy nem mindig gyorsít.

    Csak én érzek itt némi logikai bakit az érvelésben? :U
    A "csak bizonyos esetekben gyorsít" az nem egyenlő azzal, hogy "néha lassít"!
    Továbbá, az eredeti ígéret az volt, hogy szinte mindig gyorsít mindkét oldalon, tehát a GPU és a CPU oldalán is. Arról véletlenül sem volt szó, hogy erős CPU-val akár még lassíthat is!
    Az eredeti ígéretek szerint a GCN GPU-kat is hatékonyabban kéne használnia végtelenül erős CPU mellett is, miközben egy erős GPU-t jobban tud hajtani egy sovány CPU-val is, mert kisebb CPU-val is elboldogul.
    Ezt nem én és nem Abu vagy mások találtuk ki, hanem ezt volt a médiában!

    Mindemellett én is leírtam a legelső ez irányú hozzászólásomban, hogy az "ítélkezés" előtt meg kéne még várni egy új "stable" driver-t és pár más programot, mert most még nem tudjuk, hogy melyik oldalon milyen problémák lehetnek (tehát lehet a játékfejlesztő hibája, illetve lehet hogy csak driver probléma, stb). De az eddigi tényeken, vagyis a konkrét mérési eredményeken ez nem változtat. A még tavaly leírt Mante mesék sem íródnak már újra és ezek a számok is ott vannak feketén-fehéren. Ezt ezzel az érvelési stílussal nem tudod megváltoztatni. Ugyan úgy, ahogy személyeskedéssel sem. :P

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák