Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Steelmanus #13692 üzenetére

    Twitter-en azt írták, hogy úgy látszik találtak megoldást az egér problémára:

    "Looks like we found a solution to the mouse lag issue - need to verify but will try to get this out in a couple of weeks"

    Igazándiból Én sem használom semmire a CCC grafikus felületét. Mondjuk néha szoktam kísérletezgetni rajta, ennyi. Nem használom TV-re kötés ésatöbbi....

    Csak Én azt nem tudom bizonyosan, hogy ha pl. leállítom az AMD Ext. Ev. Utility-t és pl. nem kérem a CCC ikon-t a tálcára, akkor nem később töltődik-e pl. a kezdeti idle órajel profil? Vagy Te arra gondolsz, hogy CCC-t sem telepíteni, csak driver?!

    Az órajeleket nyomon tudom követni sidebar gadget-el is, csak Nekem furcsa, hogy ezen szolgáltatás nélkül elég sokára tölt be a CCC és gondolom vele együtt a beállítások is. (ebben nem vagyok bizonyos)

    1ébként nem nagyon számít, elvagyok azzal is, hogy vannak ezek a DCOM hibaüzik.

    Van MS egy olyan sara, hogy pl. Vista és Seven SP1 telepítés után ún. WMI error-ok jelennek meg az eventlog-ban, de az sem hiba. Erre csináltak egy vbs script-et, amit futtatva korrigálja azt, hogy többet ne jelenjen meg ez a hibaüzi. Vmi ilyesmi megoldás is elég lenne tulajdonképp.

    siriq

    Volt idő, amikor Én is próbálkoztam különféle moddolt driver-ekkel, amikor még voltak DNA és Omega driver-ek, de Én semmi különösebb extrát nem tapasztaltam. Ill. akkoriban azért folyamodtam ilyen driver-ekhez, mert problémám volt és azt hittem Cata hiba, aztán mindig kiderült, hogy vagy vas hiba volt, vagy alkalmazás hiba. (game bug)

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák