Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10334 üzenetére

    Ők meg már nem fognak, ugye... :DDD

    A RC-s tippet köszönöm, ki fogom próbálni. Remélem, a teljes játékban is segít! Az tuti, hogy HD4870-en felhúztam mindent maxra (anno elég gagyi minőségben ment csak, szerettem volna "jóképűen" játszani), szóval lehet ez a hibaforrás. Ma lejár a netem, de majd visszajelzek, hogy sikerült-e. Kösz +1X! :R (Egyébként Dragon Age-ben is vmi ilyesmi lehetett, pedig az nem olyan régi program.)

    +1 kérdés, bár ez számomra talán nem Catalyst-hiba: 3D06 2. SM2 és 2. HDR tesztje drasztikusan esik magas minőségben (1680x1050, 8XAA, 16XAF, Full precision), az 1. teszt mind2-ben ugyanolyan sebességgel lefut. Konkrétan az 1. SM2 teszt 48FPS, a 2. 56FPS-ről 48-ra zuhan, az 1. HDR szintén marad 74FPS, míg a 2. 76FPS-ről 66-ra pottyan le. Régebben nem volt ilyen gondom (hardver természetesen ugyanez), most viszont mindegyik driverrel ezt csinálja (9.9, 10.4, 10.7), hiába jó default tesztben. Ez a DX frissítés miatt lehet, vagy mitől? Azon kívül csak annyi változott a gépen, hogy a net miatt feltettem az AVG-t, de az nem szokott ilyen problémát okozni (ha lassít valamit, akkor mindent). Ha lenne ötleted, megköszönném, addig én majd megnézem a visszaállított partíción, net-lejárta után úgyis mindig visszateszem a mentést. Rohadtul bosszant, hogy nem találom a hiba okát. :(( (És a jelek szerint az AMD-t sem szidhatom miatta! :O )

    icon: Ezt mintha én már említettem volna párszor.

    rumkola: Nem, a leg1szerűbb rögtön, kicsomagolás után kilépni a telepítőből, Eszkk.-ből feltenni a drivert az ideigl. kt-ból, aztán max az AVIVO-t telepíteni, azon kívül pedig ATT-t. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák