Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz katt777 #10126 üzenetére

    Nem ugattalak le, csak azt mondam, hogy hazudsz, valótlan dolgokat állítasz (nem érdekel kire hivatkozva), dezinformációt terjesztesz tökéletesen alaptalanul.

    Értem, szóval akkor én vagyok a hülye, meg személyeskedek, meg visszaszólok, meg különbenis húzzak innen a francba, mit ütöm bele az orrom a nagyok dolgába.

    Ugye ismered ezt a viccet?
    A rádió bemondja,hogy az autópályán tessék vigyázni,mert egy őrült autós a forgalommal szemben száguldozik! Ezt meghallja a száguldozó is és azt mondja
    - Egy? De hát mind szembe jön!

    Lássuk csak ki mit írt, mióta rádszóltam: Link -> Link -> Link

    Meglepő mi? Biztos mindegyik hazudik!!! Vagy nem? :U

    Ha még mindig nem érted, hogy valami TE csinálsz rosszul, akkor nem tudok többet segíteni. Szóval ismételten és egyben utoljára kérlek meg arra, hogy hanyagold ezt a topikot ha csak a hozzászólásaid számát akarod gyarapítani. Hogy miért? Nem kell ahhoz Abunak lenni, hogy valaki felismerje, a Catalystnek bizony vannak hibái. De úgy beállítani, hogy csak ez hibás, minden más tökéletes az minden, csak nem fair. És felesleges is, mert ez egy szoftver amit emberek írnak, az emberek pedig olykor hibáznak. Emiatt ezt a témát mindenki unja már rajtad kívül, nekik ezt el sem kell magyarázni.

    Ui.: Mivel látom, hogy magadtól is kiszálltál, erre se válaszolj, ha akarsz elküldhetsz melegebb égtájakra privátban.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák