Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    válasz FollowTheORI #22 üzenetére

    Az eredeti terv több mint valószínű az volt, hogy az MWII két éves támogatást kap csak időközben a számok nem úgy alakultak, nem kötött le annyi embert a MWII/WZ2.0 mint az MW/WZ teljesen érthetően a játék minősége és tartalmi hiányosságai miatt.

    Így az eredetileg MWII Year 2 DLC-nek tervezett epizódot valamennyire kibővítették, ha mással nem is csináltak legalább hozzá egy singleplayer kampányt, átnevezték MWIII-ra és dobozba vele teljes áron. Üzleti szempontból kifizetődőbb egy új játékot kiadni, egy új kezdet reményét elültetni a vásárlók fejében mint egy ismert, sőt inkább úgy mondanám kiismert, haldokló játékot támogatni amelyben a játékos bázis napról napra csökken. Egy olyan terméknél amelyben egyszer csalódtál nem igazán lesz semmi ami visszacsábít, míg egy "teljesen új" felkelti az érdeklődésed.

    Viszont időközben biztosan foglalkoztak vele többet mintha sima DLC státuszban ragadt volna, szóval azoknak sincs/sem lesz igaza akik azt mondják, hogy csak egy DLC teljes áron. Kisértetiesen fog hasonlítani az MWII-re, de érezhető lesz, hogy ez egy másik játék azért.

  • Spizzi

    tag

    válasz FollowTheORI #93 üzenetére

    Mese habbal. Ha az általános ciklust vesszük IW-Treyarch-SHG akkor kivehető, hogy egy Codra 3 év fejlesztési idő van, ha mindet kitolják +1 évvel akkor már 6, mit lehet kotlani 6 évig egy codon? Pláne úgy, hogy félidőbe változik a trend, mit szeretnek meg mit nem oszt' lehet előlröl kezdeni az egészet konkrétan.

    Vagy esetleg lehet éppen tényleg így lesz, viszont akkor MW-BO részeken kívűl senki ne számítson másra. IW megcsinálja a Year 1 játékot, SHG meg a Year 2-t (szintén 70 eur), aztán Treyarch Year 1 és Raven Year 2.

    Sokan sírnak, hogy az MWIII csak DLC lesz. Nos, hát igen valami olyasmi alapvetően. De a másik oldalon meg mindenki 2 éves támogatást akar. Én esküszöm nem értem az embereket, 2022-2023-ban csak az MW pörög.

    Azokat kérdezem akik öntudat zavarban szenvednek, tehát ilyen kommenteket írnak:

    "Én azt hittem az MWII két évig lesz azért vettem meg"
    +
    "Az MWIII csak DLC, menjenek a francba"

    Ti mit gondoltatok? Hogy kiadják az MWII-t '22 októberben és '24 októberig nincs semmi csak kaptok 10-12 szezont amit amúgy farmolni is utáltok mert egy, nincs benne számotokra semmi izgalmas, kettő, a TDM amit már 20 éve grindoltok nem úgy adja az XP-t hozzá?

    Azzal hibáztak, hogy új nevet adtak a játéknak. Ha MWII Year II vagy mittomén, MWII Real Threat vagy bármi más lenne a neve kíváncsi lennék hányan panaszkodnának. De ugyanúgy 70/100 EUR lenne, most mindegy, hogy MWIII vagy más a neve, pont úgy mint ahogy az is mindegy, hogy DLC-ként vagy új epizódként van hirdetve. Akinek van szeme és legalább 10%-ban funkcionál az láthatja, hogy az MWII folytatása lesz a játék.

Új hozzászólás Aktív témák