Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Con Troll

    senior tag

    Ha már így szóba került megint a konzol vs. PC, akkor leírom az élményeimet.
    (Senkit nem akarok győzködni, hogy ez vagy az a jobb, tényleg csak saját véleményt írok).

    Lassan egy hónapja játszok konzolon (nem kifejezetten cod miatt tértem át), ég és föld a különbség konzol javára. Nincs lag, temérdek játékos van 0-24-ben, nincsenek csalók, pillanatok alatt betölt a játék, meg úgy alapból érződik, hogy ezt a játékot bizony konzolokra írták. Olyan "selymesen" fut. A kontrollert pár nap alatt megszoktam, most már játék után szabályosan furcsa, ha hozzányúlok az egeremhez. Szerintem sokkal kényelmesebb kontrollerrel játszani. Gondolkodtam rajta, hogy majd én is veszek átalakítót vagy mi a szöszt, hogy PS-en is tudjak egér+bill kombóval játszani, de most már feleslegesnek tartom. Aki meg azt hiszi, hogy az aim assist lelövi helyettünk az enemyt, az tuti nem játszott még konzolon. Egyáltalán nincs erről szó.
    Az egyedüli kínom a fix FOV, arra még nagyon nem állt rá a szemem. :O
    Úgyhogy én egy percig se bántam meg, hogy áttértem konzolra. Mondom ezt úgy, hogy PC-n csak a codokból jócskán 5000+ órám van.
    Fájó pont, de a PC-sek fejére egyre inkább szarnak a játékkiadók. :(

Új hozzászólás Aktív témák