Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz tibee77 #14255 üzenetére

    En meg pont a dm-et, tdm-et nem csipazom, mert mindenki lefekszik egy sarokba, azt lesz ami lesz.. Az sd-nel meg csak kell mozogni.
    Ha olyan az ember, akkor az ellenseg ugy is szol merre van, es nem kell ra varni, mire felfedezik. Persze nem magyar szerokon... Magyart alig talalok.. xf egyre szarabb lesz, nem is hasznalom. Jatek indit, csatlakozas es keresek szerot. xf meg fel nap, mire eszembe jut merre talalom a szerokat, mar kedvencekbe sem menti el nekem, fel ora mig keresek egy szerot, de persze mar nem mutatja, kik jatszanak, hanyan vannak stb vagy epp milyen..
    Igy nem is foglalkozom mar xf-el.
    amd gaming evolved-en hozza van adva az xf, ha esetleg valakivel beszelni kene, azt annyi.

    Abban meg egyet ertek, feleslegesek ezek a szabalyok..
    Tobbszor is volt szerom, es lenyegeben egyedul voltam. Igaz nem volt war meg ilyesmi, de hat az minek.. Es nem szeretek masokhoz igazodni, akkor menni jatszani mikor ok azt mondjak, vagy kitalalni dolgokat, mert hat a csapat tagja vagyok.
    Ha akarok jatszok, ha nem akkor nem. Igaz most kicsit bot lettem (1,5 evet kihagytam), de sokan szoktak hivni beugronak. Ha megyek megyek, ha nem akkor sincs harag, fenyegetozes hogy kitesznek akkor meg ilyesmi.
    Hat nagy kaland.
    Mellesleg mai napig van 5 ts szoban, de akkor sem hasznaltam meg azota sem.
    Ide a ph-ra (egyik topik reszere) csinaltam egyet, es annyi.
    Nem szeretem a korlatokat. Eleg a kotelezettsegekbol a valo eletben is, nem hogy meg a jateknal / szabadidomben is azt csinaljam amit mas akar..

    peace :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák