Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #40882 üzenetére

    nézd, ez relatív. én sem venném meg, pont azért, mert ennyiért ekkorát nem veszek, ugyanúgy mint te. van is bajom amúgy a lakással, nem minden gyerebe rajta, vannak funkcionális elcseszések benne bár általánosan tényleg szép.

    viszont aki hazavisz havonta nettóban 400-500k-t vagy többet, emellett ketten keresnek, vagy nincs kire költeni, annak ez nem egy vészes ár. szép meg jó, simán kigazdálkodja az árát miért ne venné meg... simán megveszi. vagy egy orosz vagy kínai? simán. ezek veszik most ezeket.

    ismerősömék a cordiában laknak, minden lakásban privát szauna, termálvízzel megy a fűtés, bekísérős portaszolgálat, csak a teraszuk akkora mint egy garzon (füvesítik b+ mert akkora a tér, hogy különben üresnek hat), a lépcsőház szezonális díszítése benne van a közös költségben, ilyenek... na annak a négyzetméterára még efölött volt úgy egy százassal ha jól emlékszem.

    nem is sok magyar lakik a tömbükben....

    [ Szerkesztve ]

  • GabN73

    addikt

    válasz Mercutio_ #40882 üzenetére

    Senki, de azt se mondtam, hogy BKV-val járnék be minden nap :) Egy-két rossz élmény miatt mondtam, illetve ismerős által mondott alapján. Amúgy nincs bajom keszivel :N

    Az általam linkelt házat pedig 2 évvel ezelőtt, vagy most venném, ha lenne rá keret. Agglegény lakásnak szerintem tökéletes, lehetne felvinni a truelovekat, ha meg úgy alakul, akkor el lehet adni, nagyobba is lehet költözni.
    Egy 3-4 szobás házat/lakást eléggé kihasználatlannak találnék egyedül. (Sőt, szerintem még ha ketten is, és nem tervezik jó ideig az utódnevelést)
    Persze valami f*sza, nagy penthouse lakás jobban mutat, de az ára is nagyobb :))

Új hozzászólás Aktív témák