Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz sutszi #40105 üzenetére

    Nincs semmi gond a házassággal, ha mindkét fél igényli és valaminek a "betetőzését" / megkoronázását jelenti. Akkor van gond, ha kifelé szól, vagy épp pótcselekvés jellege van, neadjisten ezzel akarják "megmenteni" a kihűlőben lévő kapcsolatot. Ennél már csak az rosszabb, ha ez utóbbit egy gyerekkel gondolják megoldani.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Kiki18

    őstag

    válasz sutszi #40105 üzenetére

    Nem lépek én sehova. :D

    Én csak azt mondom,hogy a házasság intézménye mint olyan már nagyon elavult forma,és az emberek nincsenek tisztában a valódi jelentőségével sem (GabN reakciója szerintem jól tükrözi). Ráadásul a házasságok jókora százaléka végződik válással (ami a gyerekeket nagyon komolyan megviseli,bárki bármit állít) és családokat,emberéleteket tehet tönkre.

    Azt nem tudtam,hogy milyen papírokat kell kitölteni ahoz,hogy a gyerek a nevemet viselhesse,de azt tudom,hogy nem csak házasságon keresztül lehet ezt elintézni.A minkétje és a hosszadalma már szerintem másodlagos.

    Valamint az is beleillik a képbe,hogy a korosztályom elkezdett házasodni,meg "jegyesedni" a környezetemben,amit én eléggé humorosnak élek meg,mert ennek inkább ámokfutás szerű eredménye van,mintsem logikus és értelmes döntéssorozatok végeredménye(ami kéne legyen egy jegyesség és házasság)

    Saint hsz-ére is ezért reagáltam így,mert az elmúlt években ahogy megismertem őt itt Ph-n ,még engem is mellbeütött a hír+ az előzőek amiket kifejtettem.

    Én is fogok házasodni,de az lesz még 1-2 év(addigra talán önállóan tudok megélni,saját lábon állni,talán már munkahely is lesz,stb)

    (#40108) Mercutio_ +1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák