Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #37925 üzenetére

    Nekem két Behringer UCA202 van úton eBay-ről (ezeknek is egy ezressel felment az ára a két héttel ezelőtti rendelésem óta) a korábban említett Lepai mini erősítőn kívül. Az egyik UCA202 a bátyámé lesz, hobbiszintű zeneszerkesztéshez egy laptop integrált hangkártyánál csak jobb lesz. Poén, hogy a két Behringer - még január eleji dollárárfolyamon rendelve - konkrétan csak talán 1-2k-val több, mint itthon egy darab belőle.

    A Behringerről azt írták, hogy a fejhallgatóerősítő-része az halk, illetve nem hajt meg alacsony impedanciás fejeseket rendesen, meglátom, mit tehetek. Ha nem válna be, van más workaround, ha bkercso elvállalja. :)

    Amúgy mind a Behringer, mind a Lepai kb. a "budget-kategória gyöngye", a review-ek szerint. [1] [2]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • aizen92

    addikt

    válasz Mercutio_ #37925 üzenetére

    Ugyanannyi a UPC itt nálunk és az nem optikai kábel + garantált feltöltési a sebesség náluk 5mbit helyett 3mbit..... Ergo szolgáltatás minőségének romlása.+ TV-re még van 1 év sajnos.

    Mondtam, hogy akkor felmondanám: tök cukin mondta, hogy akkor erre T-pontban, telefonon, vagy levélben lehetőség. Le se szarták, hogy akkor havonta +5000 forinttól elesnek.
    Az a baj, hogy a garantált feltöltés 10mbit csak a 120mbit csomagnál van!!!!. 2015ben, magyar valóság.
    Vicces infó én most 20mbit-et mértem csak a feltöltésre a 30mbites csomagunknál. Ez lemegy majd 5-re. Utálom ha kényelmi funkciókban alább kell adni valaminek(főleg úgy hogy még 1 ezressel többet is fizetünk), de 20mbit feltöltés egy csomagjukban sincs egyszerűen kivették. Most kit szidjak ilyenkor? "nemleszafogyasztóraráterhelve". aha. hogyne.

    privátot meg úgy elfelejtettem mint a sicc!!! Válaszolok is! :R

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák