Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz bandus #108671 üzenetére

    Az nekem van, de odaadom, díjmentesen. :K
    Az első falat egy ismerősömnek segítettem festeni, megvolt a fehér alap és a [link]]Marlboro emblémát kellett kifesteni. Piros festékbe mártott spárgával kicsaptuk a vonalakat, aztán festettünk. Nem lett rossz.
    Aztán a mostani lakást segítettem Páromnak kifesteni, 4-5 éve. Fasza lett, amennyire az OBI saját márkás festéke engedte.
    Hérával és normális hengerrel még jobb lenne, de falat most se csiszolnék, glettelnék.

    Szóval odaadom a cuccost, és ha a maszturbáláshoz nem vagy teljesen hülye, akkor a festőhengerrel is tudsz boldogulni.
    Ha a tulaj másik lakását festik, akkor festess ki a tulajjal.

    tboy93: mennyezetre átok dolgozni. Ecset adja a legszebb végeredményt, de vékonyan dolgozz, ha megcsurogna, el tudd dolgozni frissiben. Festékszóróval a legkönnyebb, de ha nincs tapasztalat, könnyen megcsurog és még fel sem készültél rá.
    Próbáltam az elején ecsettel is, de a hengerrel sokkal szebben terül. - Akkor henger és maszkolás. Apám egy darab alulemezt hajlított meg anno, kb 70 cm széleset. Odatette a nútba, neki a hengert, majd arrébb tette. :D Egy szélesebb spakli is jó erre.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák