Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nesh20

    aktív tag

    válasz BomiBoogie #6811 üzenetére

    A Grog Nozzle-t ez a quest adja The Beard Makes the Man. Claptrap adja a bányában.
    Ha megcsinálod a quest-et elveszi a fegyvert, sajnos nem lehet átadni, megtartani is csak addig tudod míg nincs kész ez a quest.
    Iszonyt durva a heal-je és slag-et is pakol nagyon szépen, Salvador-nak tökéletes ez a kettő!

    Ezt a Build-et használom:
    [Skill Tree]

    A lényeg a Money Shot skill - The last bullet fired from any gun does +40% damage per magazine size, up to +400% damage.

    Felszerelés:
    Sheriff's Badge relic-et használom, fizik-nek már mondtam, mutattam.
    Pistol Damage + Pistol Fire Rate + Fight For Your Life Time

    Class mod:
    Suave Renegade
    Pistol Gun Damage + Pistol Accuracy

    Pajzsot azért nem írok mert tulajdonképpen mindegy, én bee-t használtam de szerintem lényegtelen. Nem sokat lesz rajtad :N

    Sárkány sorrend:
    1. Slag - Ő növeli a szintjüket a sárkányoknak
    2. Elektromos - Ő gyógyítja a többieket
    3. Tűz - Tank sárkány, sok HP-val + betudja teríteni az egész termet tűzzel.
    4. Savas - Érdemes a végére hagyni mert kis sárkányokat pakol le és ha földre kerülsz vissza tudsz jönni.
    Úgy csináltam, hogy mikor a másodikat már majdnem megöltem, belelőttem a Savas-ba is, hogy pakoljon le kis sárkányokat gond esetére.

    De mondom, ezzel a taktikával sem megy le mindig! Szóval nem olyan mint mondjuk Terra, hogy odamész és megölöd :)
    Nekem is a Siren a kedvencem! Commando-val kezdtem, aztán ott is hagytam 51-es szinten. Nem jó UVHM-re, szerintem.

    I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

Új hozzászólás Aktív témák