Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz King Unique #311 üzenetére

    Kicsit nézegettem a YUMI-t leginkább. De olyat amit én elképzeltem nem hinném, hogy össze lehet hozni:
    1. Legyen Super Grub2 Disk (vagy azonos funkcionalitás), amivel azonosítani és bootolni lehet az összes csatlakoztatott lemezen a partíciókat.
    2. Legyen valamilyen rescue disk, sok hasznos cuccal, hasonló mint a rescatux.
    3. Legyen valami live USB linux. (Ez lehet ugyanaz mint a 2.-es pont ha van olyan disztró)
    4. Pakolhassak, tetszőlegesen cserélhessek (ha újabb verziót, vagy mást akarok telepíten), rendszer telepítőket (Windows, Linux), hogyha telepíteni akarok.

    (A legjobb az lenne ha egy olyasmi grub menü töltődne be mint a grub bootlemezzel, de a pendriveon lévő live opcióval/opciókkal, meg a telepítőkkel amik indulnának kiválasztásra. És meg lenne a PC egyéb meghajtón lévő partícióinak keresése/bootolása lehetőség is. Bár ez aligha nem leányálom.)

    Leginkább azért mert 5-6gigás (egy telepítő DVD-nyi) Pendrive-okat nem nagyon kapni jó áron, főleg olyanokat amik

Új hozzászólás Aktív témák