Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    válasz Dragon3000 #38755 üzenetére

    ennyi erővel semmit sem kellene írni, csak törölni, oszt csókolom, mert az kb. egy nagy nulla.
    időnként látttam nem törölt, de hibás cuccokat kieggel, ezt és ezt javítsd, tegyél fel képet, satöbbi. rég nem láttam. lehet már csak del van.
    aztán meg látok olyat, hogy kép az nincs de nem baj, csókos csapat, meg akárhányadik kreditvadász mondvacsinált dupenégyzet cucc, de az nem probléma.
    szerintem elég szánalmas, ha arra van forrás emellett, hogy benézek, mert érdekel, hátha van releváns infó, és nem egyszer 2 hsz. szerepel adatlapon, egy köszönöm, meg egy, hogy használd a köszönöm gombot mert irgum-burgom. aláírom, hogy nagyon fontos dolgok ezek... valahol, valakinek biztos.
    aztán más esetben persze az ideológiai meg konteós észosztás álá fészbúk persze mehet a torrent alá, mindenféle mod jelenlét nélkül.
    mondjuk sose szólok semmit, meg nem is csinálok, egyszer próbáltam felrakni valamit, de részemről semmi szükségem nincs erre az agybajra. így aztán nem magyar oldalról hd kép, meg magyar sd hang megy muxba (jellemzően oldszkúl dolgok), adott esetben előtte kódolásra, igazításra, aztán meg törlésre. de enkórra biztosan nem. ahova felraktam, csesztetés nélkül, na az az oldal már megszűnt rég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák