Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a.luiz

    csendes tag

    sziasztok!

    van egy abit alaplapom és a közelmúltban frissítettem amit lehet,így a bioszt is akartam. kb. bő egy éve már csináltam windowsból a flashmenu programmal,de mivel akkor is a legújabb flashmenut kérte,így a bios sikeres frissítése után el is távolítottam a flashmenut./merhogy legközelebb már úgyis újabb változat kell/ namost letöltöttem a legújabb biost + legújabb flashmenut/v1.38/, a flashmenut telepítettem,de nem indult el,ill kiírta hogy a ''flashmenu exe hibát észlel ezért leáll..bla,bla..'' mitől lehet ez? esetleg sp2? próbáltam a flashmenu korábbi változatait is,azok még a hibaüzenet kiírására sem vették a fáradtságot!
    a rendszerem xp sp2 full patch

    ja,és még valami. pár napja véletlenül úgy kapcsoltam ki a gépet hogy lekapcsoltam a hálózatról,nem lett semmi problem,csak ha a belépek a biosba elég rossz minőségű kép fogad,tudjátok ilyen zizegős és mintha a képarány is más lenne../alul felül fekete csík/

    ha valaki találkozott már valamelyik problemmal,vagy csak tudja a megoldást annak megköszönném ha leírná!

Új hozzászólás Aktív témák