Keresés

Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabaizoli

    tag

    Üdv!

    Lehet nem ide tartozik de megpróbálom....laikus vagyok és használt notit akarok venni, ki is néztem és lefoglaltam egy HP Elitbook 8570p-t....
    Már meg is egyeztem a taggal amikor a végén bemondta hogy majd ő felrak nekem mindent a gépre, mert bioskulcsos vagy bioskódos a noti.....mivel én nem annyira értek hozzá rákérdeztem ez mit jelent, mire ő valami olyat mondott hogy nem kell vele foglalkozni a gép működőképes lesz, de mondom ha később újratelpíteném a rendszert pl. akkor mi van?, valami olyat mondott hogy akkor ki kell venni a HDD-t és egy másik gépen kell rá telepíteni.....
    Infóst kérdeztem már munkahelyen mert gyanús lett a dolog, de ő sem szervízes, viszont szerinte sem jó ha "gond" van a biosszal.....aztán neten nézett valami bios chipet(~8ezerFT) amit ki kell cserélni az alaplapon ha "elveszett" a bios "password".....
    Szerintetek ne foglalkozzak tovább ezzel a géppel? így azért elég necces megvenni, nem? vagy milyen gondokat okozhat ez a bios kulcs/kód?
    Előre is köszönöm a választ.... :R

Új hozzászólás Aktív témák