Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10234880

    törölt tag

    válasz MrDerekas #3356 üzenetére

    Ez az alaplapom és innen volt nekem a 0601 -es verziójú bios. Én nekem meg eszembe jutott,hogy felfrissítem a legújabbra.ami 18. nemtudom hanyas verzió pontosan. A frissítés megtörtént, de viszont a grafikával baj van. Nem az Nvidia karim van, és nincs aero meg semmi,hanem bedobja nekem az általános pnp képernyőt, vagy a szabványos grafikus adapter nevű grafikát, / monitort vagy mit. A Biosba hiába állítom át a Cpu grafról autora vagy pcie-re, hiába mentem el,de mintha el se mentette volna, mert úgy marad,ha visszamegyek. Próbáltam már,hogy letiltom a másik karit, oké,. kis ideig műkszik,vagy amig ujra nem indulok,és akkor megint rossz az egész. és csak akkor hajlandó a "rendes" megjelenésre, ha felteszem az inteles grafikára való illesztőt is, de akkor viszont ottvan mindkettő, az nvidia, és az intel, Oké. de mikor akarom állítani az nvidia kártyát,akkor nemjön be az ablak,mert ott az intel is, és ha letiltom az integrált karit,akkor már csak az nvidia van ott,de addig amig ki nem kapcsolok,vagy ujra nem indulok,. és megint 2 van. Bios downgrade meg esélytelen, ha csak nem a winből csinalnám meg. próbáltam winflasht,meg minden hülyeséget, de azoksem indulnak el,mert vagy nem megfelelő bites az, vagy nemtelepül fel,mert csak lapikra van. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák