Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Habugi #115144 üzenetére

    Nem szeretnék Én semmit hanem mindig írja,ha mondjuk Történik valami . és az egy olyna odlal ahol szakaemberek vannak "felregisztrálva" és a Nagy meg kis cégek a Földön nézegetik és keresgélnek vagy fordítva... munkaerős vagy munkát. Nem tudom mért küld neke dbármit is. Gondolom valami Facebook szarság. Tudod az a Hollywood canadai cég ott írt pl rám. Amit pár napja linkeltem. .... nem tudom hogy talál meg téged az oldal.

    Lehetne ,hogy ne ,mert nem akarok semmit Tőled. ;) Lehet úg ykelle,hogy facebookon meg gmailen tilts le... Én nem tudom Te ,hogy vagy összekötve ezen oldallal.

    2nap? az tök jó pont belefér. :) kb. csak ugyna úgy skippelni kell ezen csúszott hszimet mint ahogy szoktátok aztán Problem solved. ;) :)) Tudod velem is csak többen vagytok , szükséges rossz vagyok. :))

    De ha kedves akarsz lenni küld már át azt a macrodat ami searchingeli az új benchmarkokat és rögtön jelez,ha új van a neten.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák