Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Whysperer #95405 üzenetére

    Nekem nem adja az FSP belső ennyiért. Részemrő egy ajánlás a Corsair RM750X-re, 35K-ért 10év gari és jóféle CWT belső. Egyedül a moduláris kábeleken használt óriásnagy zsugorcsövet tudom negatívumnak megemlíteni. Nekem ennek van az 550-es verziója. Vagy ami mégjobb, az az EVGA SuperNOVA G2 750W, 37K 10év gari, és az SuperFlower Leadex belső, iszonyat jóféle.
    Ezek tényleg frankó 750W tápok a pénzükért. :K Vagy ha kisebb is elég, az RM550X ami nekem 28-29K-ért is általában kifogható, annyiért szerintem iszonyat jó, és egy VGA-s rendszerekhez bőségesen elég.
    Ja és ez is 10 év gyártói garis [link].

    Az 550-esről érdemes tudni, hogy a 4Ghz-re húzott hatmagos X5660-as (s1366-os) Xeonom Prime95 blend alatt tesztelve még passzívan és hűvösen figyelt a táp... Csak akkor indult be a venti, halkan, amikor elkezdtem játszani is, és a VGA is rádota a fogyasztását a rendszerre.

    A GTX970 architektúrája erősen DX11-re lett optimalizálva, így nem profitál annyit a DX12-ből, mint a Radeonok. Volt szó róla, hogy bizonyos konzolos effektek nem fognak lefutni rajta, de ezeket nem vágom fejből. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák