Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Esetleg még arra gondoltam, hogy a vidkártyát leteszem 2 foglalattal lejebb, az is 16x foglalat, bár volt már 8 asba is, szinte semmi különbség közte, így messzebb lenne a vidkártyától az alsó venti, azzal is lehet pár fokot nyerni. Ha más megoldás nem lesz, csináltam már ilyet a törpe gépén is, vágok felxel a tetejére egy 12 cm-s ventinek helyet, van itthon védőrács is hozzá, és rákötöm valamelyik vigyó foglalatra direktbe a cpu hűtő fölé a ventit... vigyázok rá, hogy igényes maradjon a kialakítás, furok föl csavaroknak is helyet, így lefogatható lesz. Házat nem akarok cserélni, mert nekem nagyon bejött ennyire huzatos házam még sosem volt, és akármilyen batár hűtő is elfér benne, és vidkártya is! És az sem elhanyagolható, hogy a porszűrői valami isten űberek, a gépben egy deka mikropor sincs...

    viszont a jó húzhatóságnak lett ára, tegnap láttam, hogy eltűnt 4GB-nyi ramom... biosz látja, win random módon valamelyik dimmet nem kezeli. Úgyhogy most maradt a 2x4 Gb a gépben. Alapórajelen szépen megy mind a négy foglalat, olyan 4500 fölött már a 4 ből egy dimm-et nem lát a win, ill. látja, de nem kezeli.
    rendszermemória: 12Gb (7,92 felhasználható) vagy 10Gb felhasználható... valamelyiket sosem látja...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák