Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrM94

    őstag

    Április ajándék szivatás miklósasstól csak nekem.
    Egyetemen dekkolok,épp kiment a tanár,hív hogy baj van,elvan maradva valami pénzzel és a befizetés dátuma lejárt már pár napja s segítsem már ki,hogy elküldi nekem a pénzt s tegyem be a piraeus bankba egy számlára..Na mondom jó,de hogy nagyon sürgős..OK mondom 2 kor szabadulok ki.Hezitál ott magyaráz h de nagyon sürgős,nagyon fontos lenne hallom a hangján h mintha parázna..Gyors pattantam biciklire tekertem 10percet az első bankig a központba lekötöm a bringát írok neki vacakon,hogy ittvagyok hívjon akkor ha sietős.S lediktálja a kódot amivel a pénzt felvehetem paypointon keresztül amit küldött.Kérdem kinek a nevére van?Az enyémre.Kinek a nevéről jött az övéről.OK mondom kód van név van,csak ez a paypoint fura,dehát biztos olcsó rajta a pénzküldés,hallottam már róla láttam a logójat valahol stb.
    Bemegyek a bankba,mondom a szándékomat.hogy paypointon keresztül kaptam zsetont felszeretném venni.
    PAYPOINT?Hát mondom igen ember paypointon.Hát ki mondta ezt nekem?Mondom aki küldte a pénzt mondta,hogy BT be jöjjek mert itt felvehetem a pénzt.Hát hogy ő paypointról nem tud a BT be.Már kezdett vörösödni a fejem,hogy hh nincs paypoint?hogyhogy nem tudja miaz?Mondom neki,hogy Jólvan rendben,akkor menjek másik bankhoz?Rémület a csaj arcán,megszeppent.NE NE NE NE NE NE nemszükséges.Elkezd telefonálni körbe,senki nemtud semmit,kimegya kasszából hátra...Gondolom valami feletteséhez...Persze személyimet elvette stb...Én türelmesen vártam...Ekkor hív ez a f@fszfej,mikor előjött a nő a hogy megnéztem a kódot?Há mondom nem,kód kód
    0104151421....Elseje,negyedik hónap kétezertizenötkétórahuszonegyperc.Na ekkor lettem beszivatva.Boldog ápr 1 jét.Közbe a nő mondta h nem paypal véletlen mondom nem nem..Hagyjuk..Kösznöm szépen viszlát.. S kimentem bankból.....

    Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Új hozzászólás Aktív témák