Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #16050 üzenetére

    Értem. Sajnos sadónak is nagyon nehéz a long ranget visszaverni, mert neki sincs rá megfelelő countere. Talán a sadó mage, de fire ellen 1 erupt több esetén lava field aztán nem lő semmit :) 3 esetén kidobtál 150 powert. 1 meg nem elég, mire odaér jön ellened 1 enforcer. Talán sadónak a nightcrawler speckója gyorsan leüti, de ott meg elveszíted az egységedet... ha odaér egyáltalán, ugye enforcer megint. Stonekin razorshardról nem is beszélek :) szétdobál mindent. Pure sadónak nincs L egysége T2-n se.

    Gyuri szerintem védett helyről már nem tud lőni, azt javították. Tehát szakadékon nem tud átlőni, magaslatra sem tud fellőni és csak az ellenfél falán lehet átlőni. De ezeket nézd meg forge-ban. Lehet rosszul emlékszem és csak hegyen nem tud átlőni szakadékon igen... Persze fal esetén kinyitja a kaput és lődöz rendesen...

    [ Szerkesztve ]

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

  • Volgafan

    senior tag

    válasz Gyuri27 #16050 üzenetére

    Sziasztok.Belavauzok en is....Pure firet,konnyebben tudom megallitani stonekval,mit losttal....sztem stoneval konnyen foghato.....tempest crystal kombo....kesobb,mikor van power razorshard,netan aggressor...csak falat ne huzzon...azt mindig elszamitom....mondom onnan nem er el...mire kiderul de...olyankor vagy glacier,vagy fel is adom a wellt...max 1 glacier,hogy hozzon meg dancert es akkor nem bukok veszesen sokat 2 dancer+fal+az epulet amivel egesz egyseget tesz le,mert azt megepiti ugy is...es ugy mar nem bukok olyan veszesen sokat...persze,ha csak 1 wellrol van szo...inkabb otthagyom es betamadom mashonnan..nyertem mar meg igy....nem maradt eleg powerje,hogy bevedje magat...

    Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

Új hozzászólás Aktív témák