Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #26199 üzenetére

    "Sanyi! Shanyikááám, legalább egy bicska lenne nálam hogy lenyúzhassam a bőrét" :DDD

    tegnap picit belemerültem bc2be és oasis rushban, első telephelyen 2ből 1mcom az enyém volt, utána lévőn 2/2 és az az utánin 1, telik az idő a csapatom meg lövöldözget mintha squad rush lenne omfg! én meg vért izzadva próbálok eljutni az mcomokig! 10ticket volt még vissza a vesztésig, és elkezdem beírni h attack attack, mindenki abszott rám! pont újjáéledtem erre előttem egy tank épp gördült kifelé a bázisról, utánasprinteltem és beszálltam... zárójelben megjegyezném h magyar srác volt benn! írom neki menjél már pls támadni azt a kiabszott 1 darab pontot! erre egy helyből lövöldözik mint valami fogyatékos! elpattant az ideg, kiszálltam és 2db at4 rakétával oldalba kaptam, persze kicsináltam, de szartam bele... erre elkezd oltani a szerencsétlen... "mert ha odamegyek akkor meg szetszednek" stb szókimondó szöveg... az ilyen minek játszik ha szarik bemenni a csatába?!

    tegnap elgondolkoztam a baserapen és a teamkillen... lelőtt csapattársam, cseszett elnézést kérni - pedig semmi előzménye nem volt.. mind1 viszonoztam a barti tüzet, ha elnézés kérés nélkül kapok akkor azt vissza is adom.. na kb ilyen lehet azoknak az embereknek a felfogása is mint ennek a párának, akik szó nélkül nekiállnak baserapelni... a legtöbb még azért sem sír ha saját csapatát szorítják vissza és rapelik! ilyenkor jön a jó öreg sniper vagyok domboldalon kempelek, és lövök kifelé a bázisról dolog :U tehát aki szó nélkül tűri el a dolgot az nem is veti meg! én ilyenkor félre szoktam vonulni és adok a csapatnak lélegzetvételnyi "lehetőséget" csak hát sokan meg pont nem (tegnap tankokkal meg helikkel lőtték ezerrel az ellenséget, de előző körben meg pont egy ilyen csapatba kerültem bele, azért próbálkoztam és bár kijutottunk, de veszítettünk... szarból várat építeni nem lehet

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • eugabesz

    őstag

    válasz ciry #26199 üzenetére

    Csak itt csak most csak neked...ez egy régi szakállas vicc...
    "cikk-be lőnek te cakk-ban legyél,ha pedig cakk-ba lőnek,te éppen cikk-ben legyél"

    A lényege,hogy ne ott légy ahol a golyó...de mondom csakis viccnek szántam.

    Taplo:
    Akkor értelmezzük csak ezt.A hitvány kapcsolat és még hitványabb hitbox miatt miért is nem számít a ping?
    Nézzük a gyakorlatban.Ellőttél 20 darab lőszert,amiből jó esetben 5 mellé megy,5 elveszik az éterben a csodás kapcsolat miatt,a 10 betalál.Neked is,az ellennek is,de ő a kisebb ping miatt hamarabb beviszi a te álltalad kiszámított idővel,ugye...és szépen továbbalag 0% hp-val.
    Mondd azt,hogy nem így van?

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Új hozzászólás Aktív témák