Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    Valaki tud egy Origin-mentesítőt,ami megy most is? :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SkyS1gn #7491 üzenetére

    5 hónapja nem voltam fent,le kéne néha 1-2 kört zavarni,azért hiányzik...
    BF4 beta mikor lesz?Most akkor minden Prémes megkapja?Alfások gondolom az előrendelők,ÉN gémet SOHA TÖBBET... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SkyS1gn #7494 üzenetére

    Hmm,gondolom megint bekerült mindenféle Simses is,stb... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pohár #7499 üzenetére

    Hiba nekem sincs általában,de inkább kilőném azt a vackot,gyenge procim van,nem ártana,mert van,hogy 15%-ot is az Origin visz,ami nekem kábé felesleges.Akadásokat hoz,gondolom néha frissít,ez-az.
    Steam szintén szeret vacakolni,de azt a feladatkezelőben letolom kis prioritásra,nomeg annak a dolgait,chatját használom is,az Orignt meg...Még a BL-en is ha 5ször beszéltem valakivel,a többi péhá...
    egyébként aki tudja,hol is az az Origin-kilövő...végülis nem magyarázkodni jöttem,csak kéne,és nincs kedvem/időm túrni...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bjørgersson #7503 üzenetére

    :R Használat hogyan?Csak simán BL-ből indítok és hanyagolom az Origint ezzel?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz emiki6 #8990 üzenetére

    De ha only Defib,akkor mit kerestél a darun? :DDD
    Nekem csak közelről működik,sajnos nincs belőle távcsöves :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kephamos #10422 üzenetére

    Jó kérdés,nekem is...de már nem várok sokat ettől a játéktól..sok makróhuszár,aimos szinte mindig van,ha kidobják,ha nem,bekavar,50méterekről lelőnek PDW-vel mozgás közben,hogy csak úgy csattan,állok a csávó mögé,belenyomok 7 slugot,erre megfordul és LEKÉSEL szemből 100%-ról,pisztollyal kiszednek jetből és heliből,sőt egy ***** defibbel...csak felmentem kicsit irtani.Nem lehet ezt már komolyan venni.Daraszerón nincs kör,hogy ne lenne legalább egy 100/4-es s..fej,kidobják/kiszavazzák,jön egy másik,megint lő 5 perc alatt egy ilyet,és ez így megy.Ma belefutottam egy csókába,aki duplagyorsan és legalább 30golyót kiküldött reload nélkül SPAS-ból :Y Tankból kiszedtek airszerón UMP-45-tel,kis 16-os szeró,még itt is vannak ilyenek.Semmi C4,a tank ottmaradt.
    Csak ennyi a napi mérleg.Remélem,a BF4 is ilyen lesz,csak dupla gépigénnyel... :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz t256 #12617 üzenetére

    Én azt tartom furcsának,hogy ha az aim 100%-ban betalál,miért nem 100% a csíterek accuracy-ja? :U ez azért sokat elmond az elvesző golyókról meg a "remek" hitboxról.
    Mindig jót nevetek,hogy hogy is van az,lmg-vel áll előttem 3 ember az orrom előtt,az első 5 golyó,a második tíz,a harmadikat meg másodpercekig sorozni kell...ok,bursttal jobb,de miért nem lehet a folyamatossal?2 méterről,mozdulatlan ellennél célkereszttel NINCS szórás ilyen...
    Shoti auto dettó,az első elsőre,a másodikba 3,a harmadikba az egész maradék tár,FEJRE,akkor talán elvisz 12 lőszer 3 embert.Ezt utálom csak a csít,makró után még.Negyedik a fedezékben halás :W

    Makrót meg irtó sokan...Zibán átlövi a mapot meggymagköpködővel olyan távról,ami már az m16-nak is egytáras pötyögtetve,de úgy,hogy csattansz,nem ám sebzés,100on gyógyládán ülve.De ilyen PDW-R-ekkel,M5K!
    Még jó,hogy az "igazi" aimosból viszont sokkal kevesebb van.A makrót cseszheti,ha az ember ésszel közlekedik,nincs szebb közévágni egy 5fős várakozó szupipontos brigádnak a C4-et :DDD Van,hogy az ember késsel levágja mind,mint a disznót,annyira kempelnek :DD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz }{3@Đ$}{0ot #15217 üzenetére


    Új szerzemény a sparból ;] :P
    És ez még a vérnyomásom sem nyomja fel ;) Sőt,segít ebben a nyomi duplaxp-s plusz humblinoob-os plusz másodcheateraccos időkben :W
    Eszméletlen,mi megy a szerókon,vérnoob párszintesek meg csípőből 100ról PDW-vel HS-t lövő pár szinttel magasabb ügyeskék keveréke..
    A Metro és a Ziba tower eddig jó volt lazulni,most ez utóbbin minimum 3-4 makrós LMG-s,3 pixeled kilóg,100ról ellőnek tizedmásodperc alatt,a Zibán meg átlövik a 2 oldalt PDW-vel úgy,hogy nem sebzés,hanem csattansz,KO,és még csak nem is fejre kapod...
    Ha épp nem ilyen,egész jó körök vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz fogirobi #15237 üzenetére

    Nem rossz az...egyszerűen az van,hogy megy a bunnyhopp és a gyors fegyók+gránátok Zibán,és nem csak a suppression büntet,hanem maga a géped is,ha egy ilyennek esel neki shotival,szemből,közelről.Kerülj,nyomd a tarkósokat sluggal(bár közelről testre is 90% elviszi,ritka a 100% ember amúgyis),és mindjárt működik.A shozinak nagy titka a meglepi,szemből ha 2 smg-s embernek mész,mindkettő tüzelni kezd,gyengébb gépen,mint pl.nekem is,simán leesik az fps diavetítésre,hiába látsz és lősz először,a valóságban NEM fog megtörténni,ráadásul itthonról mi pinghátránnyal indulunk pl.német szerón...
    32 felett ritkán jó a Ziba amúgyis,elég bugos,sok rombolható tereptárgy,fogja a gépet...
    Előfordul,hogy neked is ilyen gond van,ha a géped bírja,a szeró akkor sem a qvasok golyót,tegnap 48-ason is voltak olyan laggok...de mindenkinek.
    Szerintem a szerverszolgáltatók se készültek erre,evidens,hogy tippem szerint a nem egyszerre használt szerók miatt jó,ha 1/3-nyi szerót ki tud szolgálni a szerverpark...
    Most hirtelen lettünk sokan+a duplaxp miatt is visszataláltak jópáran,végülis az idei nyárnak is "vége".

    Szóval tömören:Shotival legyél meglepis,ne támadj közelről több embert,csakha tuti meglepi hátulról,a slug remek messzire is,ismerd ki a mapot és csipegesd oldalról a népet,az adok-kapokot hagyd az lmg-s kempereknek,az első volnalat a rifléseknek,menj mögöttük,élvezd,hogy akit ők puhítanak,te befejezed,kihúzod őket a kakából,míg táraznak,ha nincs jó csapatmunka,állj magányosnak,és keress utat,ahol meglepheted az ellent minimum oldalról.
    Sluggal meg már messzebbről is lehet elcsípni embereket,de eléggé fontos,hogy lehetőleg ne lőjön mozogva,ha áll,megszívja,ha mozog,hiába fordul rád,ha leszeded amint megáll,avagy elé lősz(a slug lassabb lövedék,esése is nagyobb,mint pl.automata csipával,DE annál erősebb,ez utóbbiak nem szeretnek közelről se ölni testre),és happy.
    Igaz én se vagyok egy top gémer,viszont a top 1-2 rögtön shoti nálam :D

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mappa #15252 üzenetére

    A lézer is...bár ha jól emlékszem,akkor a lézer csípőből tüzelés javítása is kikapcsolódik.
    Végülis ezek jobbára akkor jók amúgyis,ha közelharcol,szaladgál az ember,vagy épületben védeni pl.m-comot,járművesdiben ritkán van igazi haszna,hisz általában van fedezék és van idő célozni,a szemeléhúzós célkereszten meg nem javít a lézer.
    Egyébként mindkettővel jó a csapattársak szemébe világítani! :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Jelen pillanatban hol érdemes előrendelni egy BF4 prémiumot?
    Jól sejtem,hogy aki prémiumot vesz,az megkapja a preorderes mapot a megjelenés után is?Gondolom azért írnak 5 packot,előrendelőknek China Rising,amúgy ugye 4 normál DLC megint...
    Csak agyalok,érdemes-e előrendelni,ha úgyis alkalomadtán prémiumostól veszem...
    Bennem mozgolódik a sok cheater most,a BF3 bugos indulása...ki hogy tervezi az upgrade-t?
    Ok,van BF4 topik,de engem mégiscsak a BF3-ból,BFBC2-ből továbbjövő ismeretek véleménye érdekel :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Neoteric #15330 üzenetére

    A beta együtt lesz az előrendelőknek és a premiumos BF3-asoknak,vagyis elvileg mostmár,ha az alfába nem jutott az ember be,nincs emiatt "teendője"?
    A kártyás kódok miatt tényleg lehet fura helyzet...
    Közben megnéztem,a premiummal jön a China Rising,az is van preorderben...
    Nomeg igazából a 3-ban se volt annyira előny a többi preorder cucc.Nem is értem,miért nem kezdenek Premium Editionnal,kavarodás lesz,mert ugye a 3 is volt a megjelenés után is limitedben,a Karkand miatt nagyon sz...ul járt,aki a simát vette...a kódosditól meg ódzkodok cdkey oldalon,ha megint ilyen orosz+nyelvi fájlok másolgatása...

    Kezdeni meg akarok az elején,a 3-ról csúsztam le sok ok miatt,hiába jöttem előrendeléssel,nem volt időm,külföld...a haladás miatt se lenne rossz,a 3ban is elég szépen elhúztak,akik az elején kihasználták az F2000 bugot,a robbanó auto shotit,a mortar erejét,a tank 2 lőszerét váltogatva duplagyors lövést... és a többit...lehet tetű dolog,de...alapvetően mégiscsak akkor jön az élet,amikor az embernek már megvannak a szükséges dolgok,mégha nem is maxol ki.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sensejke #15639 üzenetére

    Én slugos shotival szoktam a csipákat szedni onnan,hadd egye őket a penész,jó része úgyse hallott még a slugról,jót nevetek,amikor csalót kiáltanak,potyafrag. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Laraxior #17592 üzenetére

    Én is próbálom...a BF-el kivárom a betát mindenképp,de lehet a megjelenést is,azok után,ami most megy a BF3-ban...
    Most ez a kis humblibundlis ökörség nagyon átlendített a Ghosts felé...valamit nézni kéne.De ha lesz 0day makró és cheat a BF4-hez,elveszik,ami miatt az ember azt választotta a CoD-ok helyett...ott mégiscsak bannoló,stb,pörög...a sok makróshoz sem hasonlítható pl.a G18 Akimbósok és túberek sem,pedig azt hittem,annál rosszabb nincs,DE van...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz devilinsid3 #18203 üzenetére

    Szerintem FPS-ben már annyian csalnak,és olyan kevesen játszanak PC-n,hogy már senkit nem izgat... :C
    Filléres a csalás,elenyésző számú ember használja nyíltan,de itt is,a cod-ban is hatalmas lehet a "soft" használók száma...norecoil,WH,aim csak annyi,hogyha bepipul,vagy dobni kell a statot mondjuk a top5-höz...
    Sokszor,ahogy játszok ilyenekkel,mint nyugodtabb típusú ember,hányszor felnevetek,mennyire egyértelmű tud lenni pl.a WH,főleg a codban,ahol aztán végképp hemzseg a sok "vesébelátó",minden ellen védve is már az ajtófélfán át lőni kezdő...
    Szerintem ne törődj a csalókkal.Veszett ügy,mint a PC-n a konzolhoz képest pár százaléknyi pléjer...itt van vasárnap este,pl.a BO2-vel épp 22ezren játszanak pécén A VILÁGON,és ez nem a multis,hanem az össz és ez a csúcs.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz devilinsid3 #18205 üzenetére

    Konzolon aki csal,az tudomásom szerint lényegében az előfizetését is kockáztatja,ha jól tudom,sőt ott magát a gépet is kitilthatják,lásd a warezt...
    Egyébként fura ez a konzolos FPS dolog,Én konzolról(360) jöttem,cod 2-3 ott ment,cod3-ban a világ top 200 riflésében voltam casual és haveri nem agyonkockulósan...és egyetlen dolog volt a gond,hogy a konzolból 2 nyiffant ki 3 év alatt,és kicsit sokba volt...így lett PC-m,ami másra is kellett,amúgyis újításérett volt,megjavíttattam a 2.360-am,eladtam,és maradt egy gépfejlesztésre való...
    De a mai napig jónak tartom az élményt,SŐT jobban kijön a skill,a taktika,nem itt,hogy a picifiú a papi-mami által vett 400rongyos gépével akkoris belő,ha egyébként noob,mert nekem nincs egy 100rongyot érő masinánál többem...laggolok,esik az fps,marad az ész,meg a bizakodás,hogy nem épp akkor van diavetítés soron amikor 6 segget kezdek el tunkolni LMG-vel,mert bekerültem a noobokat... :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz batai15 #18214 üzenetére

    Az autoaimot is ki lehet próbálni...én a 360 előtt azért aktívan quake-eztem,duek nukem 3d,stb...és mégis úgy kezdtem a cod2-ben 360-on,hogy vagy 50 halál. :DDD bírom,aki azt mondja,hogy konzol meg minden,az 99.9%,hogy nem próbált neten menni egy kört 360-al,meglepődne...
    ÉS érdekes,a konzolos youtube videókon sem látszik az,hogy ne kéne tudás hozzá,vagy mintha aimbottal tolnák...csak más,mint az egér.És amíg nem áll kézre,igencsak sokszor van rossz végén az ember a f@sznak,ezt tapasztaltam...

    A gépbann is jó dolog...nomeg azért még mindig ott van,hogy ezt a Pistike nem tudná beadni a papinak,miért is tiltották le a gépet,de még egy Gold előfizu is 18 ezer,és akkor bukod a játékeredményeidet x játékkal...
    És konzolon,mivel lemezről megy és zárt,lényegében bármi kimeríti a moddolás fogalmát és a teljes bann lehetőségét...még a mókolt kontroller is,bár ott sincs makró,csak lőhetsz az egylövetűekkel gyorsabban.Azt viszont így csalásmentes környezetben kiszúrják rögtön,sőt sokat nem is ér,nincsenek már a cod4 Desert Eagle pisztolyához hasonló autofire-vel überfegyók...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Firkavadasz #19874 üzenetére

    Ha az oldal,vagy a squadja tele van,akihez mész,nem fog összejönni...ez nem a barát hibája...ezen akkor tudsz segíteni,ha nem fullos szeróra mész,és egymás után mentek,viszont a haver ha felmegy,akkor ugye egyedüliként vagy üres hellyel kell squadot választania.
    És még bekavarhat a szeró autobalanszolása is...ez valahol nem is baj,hisz milyen lenne,hogy egy 50/50-es szeróra felmegy egy 6 tagú klán,és akkor lesznek egyik oldalon 6-tal többen...
    Írsz a havernak,és a kövi körben átállsz,és csináltok saját squadot,ennyi a megoldás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #19784448 #21669 üzenetére

    UMP45 közelre egész erős és gyors....ne ird le!Lehet vele aratni.Bár szerintem SMG-ből az M5K az "ultimate" cucc.Egyébként rossz fegyó nincs...csak pár cucc lassú vagy nagyon szór.A lassúságra sok megoldás nincs,szórás meg pl.szűk helyeken vagy Close Quarters-ben sokszor mindegy.
    A lényeg:közelre gyors fegyó kell,távolabbra pedig pontos!Persze a tűzgyorsaság javíthat...DE pl.nagy távon és aki nem céloz jól,lehet az eredmény idő előtt ürülő tár is,mígy egy lassabb fegyóval van "idő" rákorrigálni" az ellenre,és még marad golyó oda küldeni,ahová kell.Ki kell tapasztalni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz XZoli #22453 üzenetére

    A csalókért sosem kár...

    Most gondolj bele,odaát a CoD:Ghosts-ban olyan ipse jön veled szembe,aki csapattársnak látszik,ledurrant,mint egy kutyát,erre bepipulsz,rálősz,és kiírja,hogy "friendly fire not be tolerated",és Te halsz meg,közben nem HC szerveren nem is tudnál csapattársnak ártani...no erre varrj gombot. ;] Méghogy aimbot meg makró...ez a méreg,nem a cián,hogy ilyen patkány is van.Itt szerencsére nincs...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gyula84 #22456 üzenetére

    Igen,Én is most tervezek egy BF4-et is,mert még bónusz a gém első fél-1 perce laggol ATI karikon,de nem ám fps-esésre kell gondolni,hanem konkrétan hogy 1-2mp-enként vált frame-t...
    Mellé meg ez.Még én írtam először a fórumba,mert 2 köröm is volt ilyen,hogy a sör volt-e sok?Másnap írták mások is...kész is a godmode.
    Bár a BF4-ben sincs sok reménységem...de valami kell a 2 hétre.A Ghosts-ba meg felmegy minden csicska várhatóan...nem lett rossz,csak épp még kellett volna egy bétateszt és negyed év.
    A BF3-at meg azért sajnálom,mert kevesen tolják,és pont a close quarters megy rosszul,procira nincs pénzem.Pedig bejön a játék,toltam is bele sokat...lehet visszatérek,ha van hová.A BF4 beta el se indult...félek.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz XZoli #22457 üzenetére

    Csalás?Elég lenne az extrém statokat monitorozni!Miért is csalnak?Hogy haladjanak,Ezt kéne kikezdeni.Full headshot?Eszméletlen K/D?Auto report a központba.Vannak jó gémerek...de nem úgy,hogy a másodikat az első lelépi 2-3x-osan...ennyit kéne figyelni.Valaki extrémen megugrik?Vizsgálat.Ennyi.Full headshot?hirtelen statnövekmény?Meddig tartana figyelni...rég nem arról szól a csalás,hogy élesben látszódjon a WH,aimbot...Azt kellene kikezdeni,amiről szól,a jó eredmény.Piszokul látjuk,ki csal.Ki az,aki megtáltosodik.Ki az,aki hirtelen megölhetetlen.Akinek hirtelen duplaannyi lesz az accuracy-ja.Ennyi.A valódi jó gémerek a kezdettől jól játszanak...nem csak most benyomom és lövök 50-100:5-öt.Az nem egy jó kör.Avagy ki hiszi el,hogy az átlagos pléjer hirtelen egy körben fejenlő mindenkit? :C 1-es K/D-s ontani kezdi a 10-es arányokat?Annyira meglátszanak ezek...Vagy éppúgy,hogy jön valaki,aki testenlő mindenkit,mégis alázódik a szerver...persze."odaát meg":nem feltűnő,aki hirtelen a nudliból egy kör alatt unlockol mindent?Miért nehéz erre figyelést írni?Már gyűjtök konzolra...sajnos...emiatt. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gyula84 #22460 üzenetére

    Még mindig választhatom a kevés fps-t és a laggot mint a rohadt csalókat...
    De gépet újítani nincs keret.30ezer egy Q6600 is,amit meg nem akarok.Kellene gy 2500K lappal,de az meg 70...hiába van meg a ramom.Ezért is gondolkodom konzolban...hogy ér-e ennyit ez a platform.A 360-ak ára elg nudli,gémmel 1-2vel játszok online...egyébként a BF-eket leszámítva minden mást jól visz ez a cucc is.Ezért is agyalok,mi legyen,és az sem most.Ami eddig van,jó,leszámítva a Close Quarters-t,de az se vészes 32-ig.A BF4-en is csak azért gondolkodom,mert az alapot elég olcsón adják,mióta a videokarik mellé jár kuponban...mondjuk a ghosts-ot se teljesáron vettem,dobozosan :D Csak mostmár tényleg kiveri a biztosítékot,hogy nem akarják a rohadt drivert javítani az ATI-nál,és kábé nulla csalásvédelem.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Algotis #22506 üzenetére

    Pedig hidd el,hogy a slugos shoti nem rossz... :DDD szedheted akár a snipert is,kinézel,BUMM,fekszik valaki...
    Ami a kedvencem,hogy lerongyolsz a lépcsőn,dobod a C4-et,elviszi a lépcsőn alján levőket(14 a legtöbb,amit eddig 1 C4-el kaszáltam,általában megéri pár plusz halál,csak figyelni kell a killcamot,megéri-e ott újra próbálkozni),utána ha már lent vagy,lehet a másik oldalon csipegetni,esetleg ha nagy mázli,akkor nagyobb ívben kerülve másik lépcső is C4,egy szerencsés ilyen akció simán 25 kill és mindenki morcos :DDD
    Slugos shotival egyetlen dolog gáz,ha nyílt téren jön szembe 2-3 rosszarc,mert pl.SPAS-al lassú a lövés.

    Egy dolog nagyon fontos,dara módban,C4-hez berakni a SQD SPRNT perket...a plusz granyót,stb.favorizálja mindenki,biztos lesz a squadban...viszont a meglepihez kell a gyorsaság,C4-ezni nélküle nem is lehet...sokan kérdezik,mi a titka a lépcsőn le-felfutós aratásnak,hát ez.... :K Nomeg a C4-et dobni kell már a lépcsőn lefelé indulva,a helyzet hozza,önrobbantás is,vagy van idő lent kifutni a hatókörből.Késik a gém,elindulva már dobható,fél távon már BUMM,ha sok az ember.Rá kell érezni...

    De persze lehet épp akkora az M320 spam vagy túl sok LMG-s,hogy az ember nem jut oda,hogy "csipegessen",szeró és emberfüggő,mikor lehet aratni.
    De LMG-re is ez van,van,hogy irtó nagyokat lehet folyosókon kaszálni vele,van,hogy pont úgy jön az áldás,hogy a folyosóra se jutsz be.És persze kell támogató medic.

    Egyébként maga a slugos SPAS mindig jó,sima játékban is...mondhatni snipert viszel,hisz fejre vagy 100m-ig tuti instantkill,testre is jó,hisz ritka a 100% ember,pl.16-os szerón jó eséllyel aki jön,meghal.közelről öl,messziről jól kell célozni,ismerni,mennyit esik a slug,és máris halálos.Kisebb szerón óvatosnak kell lenni,bújni,2 lövés a tuti halál,kis mapismerettel nem a "szokásos" útvonalakon nagyot lehet alkotni,hiába az M16,ha jól közlekedsz és nem vesznek észre,csak a lövés után,de általában ha túléli,akkoris szuppresszált és még van idő a másodikra...
    Noshahr Canals-on is remek,hisz a vonatoktól simán leszedhető az összes csipa fent a darun is.Sima reddot is elég hozzá.Csak ki kell ismerni,az átlagos előforduló távokon mennyit esik a slug,és kalkulálni,hogy a lövedék lassú.

    Auto robbanó shotival is lehet még aratni...pl.MK3A1.Csak vigyázni kell magunkra,lehetőleg csoportot keresni,és kihasználni a robbanó lőszert,mert az már folyosókon küldhető előre,sebez és suppress-t csinál a majdani ellennek,mielőtt meglátna.És többet ér falra,földre lőni,mióta nerfelték,közvetlenül gyenge,és nem is robban,ha embert ér a skuló.
    Slughoz túl nagyot szórnak és gyengén sebeznek az auto shotik,CQ mapon Flechette-vel lehet még jó...de ha az ember hozzászokik a SPAS-élményhez+C4-hez,nem fekszik a berongyolás,ráadásul 1 tár 2-3 ember maximum,nem is éri meg,túl lassan sebez nagyobb brigádra halálosat,lelőnek.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz regener #22511 üzenetére

    A SPAS asszem erősebb...de Én mindenféle shotit szeretek,az a top :DDD
    Annó mikor az MK3A1 megjelent,voltam top 1 is a világon vele...OK,lehet szidni,az assignmenthez kértem itteni kolléga segítségét,mert kellett a cucc...de legalább használni kellett...aztán lazítottam,toltam a többit is...jó mostmár ilyen ritka játékkal ilyen 10+ ezres killekkel nem rúgok már labdába,a gémet is "meguntam",mert pont a CQ megy már szarul,gyenge a gépem,most épp a "másik oldalt" tolom,vettem BO2-t és Ghosts-ot is...lehet BF4 se ártana,de annyi rosszat hallok...CoD-ban is shotizok :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz csibe1 #22514 üzenetére

    Érdekes a shotikérdés...szerintem kell hozzá azért tudni.Sluggal főleg,1 lövés van sokszor,normál shotitávon belül mindegy is...a gond ott kezdődik,amikor 20m-em valaki keresztben fut...no,ahhoz már kell tudni kezelni.Egyébként általában az szokott a gond lenni,hogy pl.Flechette-vel betalálnak nagyobb csoportokat,és már megy is a noobozás.De persze aki M16 huszár,az a király,mert 30méterről belő mindenkit félfedezékből...no az ilyeneket lehet arcossal szedegetni a sluggal,ha beletanul az ember.És persze mindjárt sír a szája,OP fegyvert visz,mi az,hogy egy lövéstől kifekszik...ja,hogy béna,nomeg előnyt élvez a többi karabélyossal szemben,csakhát az meg szúrja aszemét,hogy a csipáknak és a slugnak egy lövés őkelme?Nem is tudom,mi lenne,ha a BF-ben is lennének killstreak rewardok...hogy sírna a sok nyálas,hogy csak 1 killre volt valami tutitól,mint"odaát" :DDD

    A shotit szeretik tiltani...részben mert az autoshotik tényleg arattak annó,és hiába nerfelték,megalapozta a "hírnevét" mindnek.Részben azért,mert közelharcban tényleg halálos,sluggal aki jól helyezkedik,messzebbre is.De azért nem noskill fegyó,merthogy az M16 variánsokkal meg jöhetnek szembe,tuti rövidebbet húzol a pontosság,tűzgyorsaság meg szimplán az itthoni netes játék késése miatt...
    Én ezértis szerettem meg a shotit,mitóa nincs "igazi" magyar szerver,az embert 1v-ben úgy lövik be,ahogy akarják.Elegem lett,hogy aki szembejön,ledarál,mert Kishazánk nincs a "gamer-térképen",a németek meg pl.örülnek az otthoni pályának...Én pont hogy azt tartom skillesnek,amikor az ember egylövetűt visz,mert szar a pingje,1 lövése van,pontosnak kell lenni.A német M16 huszárnak meg csak ravaszt húzni...nem is shotiznak azok.Na jó,persze van,hogy a shoti rászolgál a noobozásra...de az az ellen hibája,miért birka,tömörödik kulcspontokon,és nem figyelik aki megkerül? :DDD De hát a kis 14éves "pistike" meg hadd sírjon többedmagával,ha nem fogja,hogy nem úgy foglalunk zászlót,hogy 6 ember,és mind csak a legmegszokottabb útvonalat figyeli...
    Sokszor az ilyeneket már le se lövöm,késsel levágom 4-5össével mint a disznót,még ezt se veszik észre :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Majd megyek fel gémelni én is...vegyenek már fel az "újak",akik aktívak...úgyis takarítani kéne a barilistát.A 4-et nemigen veszem meg...de a 3 lesz terítéken.Objektívázós,shotizós,metrózós,coopos emberkék jöhetnek...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz devilinsid3 #22523 üzenetére

    Pedig jó az,mert user error,ha együtt a squad,de nem figyelnek oda...én pont ezt szeretem.Már rég nem is izgat az,hogy mennyi a K/d...menjen az objektíva,és pár "ügyest" lepukkantani.Tipikusan úgy vagyok vele,hogy egy noob kemper megér nekem 3-4 killt is,és pár "ügyes" támogató kiiktatása az ojjektíva' érdekében megérdemli az 1 alatti K/D-t is...de még mindig jól esik szopatni a csapatot,egyedül előremenni,foglalni,metrón átállok mindig a rapeolt csapatba...és általában meg is éri.Sokszor megy a kitörés is...tök mindegy,hogy vesztünk.Persze ehhez kell 1-2 bátor csapattárs,slugos shoti reconnal,spawn beacon...de ha bejön,jó meccsek vannak,örül a vesztes oldal is,nem lesz darálás.Ha minden kötél szakad,marad a rapelők irtása...általában meg is csípem az első helyet...és nem keserű senki szájíze a kör után.Jobb,mint amikor mindenki begubózik sniperbe... :U És persze eredmény nem sok,lőnek párat talán,de hogy ez kinek jó...rakéta,M320,irtsuk a férgesebbjét.Nincs helyzet még Metrón se,amiből rosszul jönne ki az ember,ha hót hülye taplók vannak,még akkor is lehet lőszert osztani,éleszteni,bízni a következő körben :DDD
    De ki mit lát a gémben.Kár,hogy pl.a makrózás elrontotta a "rendes" köröket...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz 9Petya2 #22529 üzenetére

    Könnyű ilyen korlátba futni...elég ha jól kezded a kört,betalálsz valami noob squadot,lesz pl.5:0-d és repülsz is...az ilyen szerókat el kell kerülni és kész.Sok kör alakulhat úgy,hogy az ember az elején"megszórja" a noobokat valamivel,és öl 10-15öt halál nélkül...attól még nem biztos,hogy a kör végére nem olvad ez 2-3as K/d-re...csakhát a túlbuzgó admin azt hiszi,hogy így távol tartja az "ügyeseket"...csakhát a jobbakat is egyúttal,meg a szerencséseket is...no comment.Így lehet egyenleteszen "szar" szerót csinálni...nooboknak :DDD Inkább fent kéne lenni az adminoknak,és kivágni az igazi csalókat,de így könnyebb.Meg a Pistike is örülhet,hogy 1-es K/d-vel meg minimális objektíva,kit score-val középmezőny.Még a járgányokat se viszik el a prók...ja merthogy kib@sz a szeró az első jobb megmozduláskor?Ő ezt nem tudja,mert nem képes sem stratégiázni,sem jól lőni,sem járgánnyal valami értékelhetőt hozni,Ő marad...és megmarad a hitében,hogy Ő jó...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gali777 #22532 üzenetére

    Ezt hozza,hogy híg a játékosállomány.Mostmár aki vesz egy normális új gépet,simán alkalmas játszani,Nyugaton nem tétel a gémek ára,főleg mióta még videokarihoz is osztogatják...ráadásul pl.az USA-ban JÓVAL nagyobb a kész gépek piaca,nem cserélgetnek hardvert se,azt se tudják,hogy kell,de nem is olyan megterhelő,mint itt...
    Ennek a hátránya,hogy rengeteg a Vérpistike,főleg a mai kor alapján evidens 14-18 korosztályban,túl hamar oktatják a számtechet,és az első dugásig túl sokan élik ki magukat gémben+F@szbúkon :DDD
    Szóval evidens,hogy szépen lassan már a "régi" gamerek,akik mostanára 30asok,"kiöregszenek",lesz más fontosabb,cserébe egyre kevésbé lehet várni,hogy egy gémet úgy kezeljenek,ahogy azt megálmodták.Ezértis megy lényegében minden játék minden módjában TDM,és sírnak,mint amikor a kecske kést lát,mert lelőtték... :DDD
    De szerencsére tényleg vannak normális szerók is.Kár,hogy negatív kivételbe nem lehet tenni,csak kedvencekbe,pedig nem lenne hátsrány,az ilyen szerókat megjelölni,hogy kössz,de nem óhajtom többet a keresésben se látni.A Hungary not allowed-ről meg ne is beszéljek... :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz regener #22555 üzenetére

    Van ilyen,jellemzően ha bekattan a szeró vagy központi leállás van,visszamegy a beállítás alapra...ilyenkor kell az adminnak újrakonfigolni...a másik,hogy felmegy a haverjaival,és épp ehhez van kedvük.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz westcoastog #23351 üzenetére

    Mindig lesz,aki a statra rejszol,de méginkább akit lelövöldöztek párszor,mert béna volt,és még ráadásul 160centis pattanásos,és fingja sincsen róla,hogy mekkora élmény egy nem monitor előtt elkövetett "headshot" a zasszonnyal...ergó a kis pöcs semmiresejó k...ögök játszótere a cheat.Meg kell hagyni az ilyennek,nem morogni kell,hanem lelőni a játékot,bedobni egy romantikusabb zenét,és adni valami nőnemű egyednek egy egészségeset.Már nem fáj annyira a csalás :DDD Nekem bevált...de ha játszok,se zavar pl.egy noob kemper kiszedése se 5 halál árán pl...DE az eredmény.Nem sz@ros számok a statban.
    Ez olyan,mint amikor az ember bevállalja a 0 killt,mert elmegy MAV-ozni egész körben,és az ellen aimbotot és WH-t kiált :DD És ölés nélkül topban van. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gainka #23754 üzenetére

    TDM és Noshahr Canals a te embered.Vagy menj Metrózni...az is jó poén.Nincsenek járgányok.
    Egébként a Close Quarters mapjai sem rosszak világ elleni heregot kifejteni. :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák