Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    válasz prokxy #4729 üzenetére

    Más multis játékban is laggol. Onnan tudom, hogy nem VGA, proci, vagy bármi más a baja, mert pl bf3-ban, ha lag van, tudok futni simán, lőni is, meg mindent, csak éppen a körülöttem lévő világ fagy meg, majd miután helyreállt a rend, visszadob 10 méterrel odébb. COD4-et próbáltam még, ugyan úgy laggol ott is, azzal a különbséggel, hogy ott a lag úgy néz ki, hogy megáll minden, majd 1-2 mp múlva, mintha mi sem történt volna, folytatódik minden. SWAT4 coopban ugyan így csinál, megáll az egész, TS, illetve Skype is kap a laggból. Én alaplapi integrált hálókártyára gondolok, de nem tudom, hogy az ha elromlik, produkál-e ilyen tüneteket. Elküldeni szervízbe nem igazán van kedvem, amíg meg nem találom mi a probléma. Kábelt is cseréltem már, hátha, nem jött be, újratettem a rendszert is, friss rendszerrel, driverek nélkül is csinálja. Szóval tényleg már ötletem sincs :F Amúgy ez az Action! benchmark miket monitoroz? Olyan progit ha valaki tud, ami az internetet grafikon formában monitorozza, azt megköszönném. Nem találtam egyet sem :(

Új hozzászólás Aktív témák