Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz devilinsid3 #3565 üzenetére

    Ati07: 92_rollie_92 és 92_Monthy_92 az én volt klántagjaim, szlovák srácok, ők szinte csak sharqi-n heliznek...

    (#3561) tegnap volt egy AK pálya, ahol a B-D közt álltam a légelhárítóval, pontosabban cikáztam ott vele és szedtem le a heliket, de az nem baserape volt, részemről. Többen voltunk magyarok és nem rapeltünk, holott lehetett volna, kriszpontaz is elszórakozott ott! :)
    Sajnos igen, van amikor baserape-re kerül a sor, de akkor az az utolsó bázis. Rengetegszer írtam már ilyenkor, hogy adjunk nekik egy pontot, de mindenki leszarja. Tény, van amikor belőlem is előbújik a kisördög, aztán jól esik könnyen fraget szerezni. Én sem vagyok ártatlan kisnyuszi, de nem hiszem, h itt bárki is kilép, ha baserape-ről van szó és a f.sz nem csöpögős végén van. ;)

    A BFBC2-ben volt egy olyan, h ha adott ideig (pár perc, 5-10, nemtom) nem volt bázisa pl US-nek, akkor a RU csapatból mindenki egy picit elment aludni. Ez felpörgette picit a játékot és volt esélyük kitörni.

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák