Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz JóGeri. #3064 üzenetére

    a 2 kérdésed között 20 perc telt el, reggel 9 óra van :D szerintem nem sokan olvassák vagy nem tudják a választ a kérdésedre, EA GYIK vagy nem tudom mi, de valahogy biztos meg lehet oldani.. bár ezt sem értem :D még jelszót elfelejtesz oké, mert gondolom nem ugyan azt adod meg ide, mint máshova, de a biztonsági kérdést szerintem kevesen törik fel, az meg leginkább olyan amire biztosan tudod a választ, mert olyat adsz meg (vagyis kéne) máskor szerintem írd fel egy papírra (azt még lelesni sem tudják, ha esetleg a .txt-be belenéznének).. én azt csinálom

    amúgy bejelentkezési email-t biztos lehet váltani, de itt nem tudom hogy van megoldva, lehet a régire küld egy biztonsági kódot, ha esetleg csak bejelentkezve maradtál és így valaki simán behúzná az accod..
    vagy vedd fel a magyar support-al a kapcsolatot, de lehet hogy ők fognak kérni képet a kódról, hogy tényleg a tiéd-e ezeket nem tudom, hogy megy :)

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák