Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bul07 #41248 üzenetére

    Nem az a baj,a sebzés eddig is egyforma volt...csak a fire rate más,és a kiegek módosítják a tulajdonságokat,az alap recoil nem volt egyforma.Így lett pl.az F2000-ből a fejesgyár,pedig egy hurkabőr valami csupaszon...
    Nem kellene piszkálni a holmikat,mert félek,ez nem hozzájavítása lesz a gyengébbeknek(amit amúgyis nehéz elképzelni,mert ugyanmár ne lőjön le a 650-es fire rate-jú közelharcban,ha én 900-assal megyek),hanem tudtommal azt akarják,hogy a grip ne javítson annyit a pontosságon,és pont a szarabb verzióban,vagyis marad a kicsi recoil,DE húzni fog a fegyó feljebb.És ez is azért van,mert a Vérpistike a szerkó nélküli fegyójával(szerkóval sem persze,mert ilyen volt az előző pl.3 fegyóval is,csak nem hangoztatja)nem tudja bucin lőni az ellent 50m-ről,ő viszont sok ilyet kap,és mivel anyanyelve az angol,megy is nyefegni a fórumra,nem ám itt morogni,mint mink...
    Szóval ilyen ez.Amit viszont én is reálisnak tartanék,hogy az LMG-k szórjanak és emelkedjenek jobban.Vicces,hogy egy ilyen fegyó KÉZBEN hurcolászva is tökéletes kiváltója a többi fegyónak,tűzgyorsaságban is,és erősek is mint a disznó.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • ZozzHUN

    addikt

    válasz bul07 #41248 üzenetére

    Én beleállok az oszlopba és fel is robban a repcsi, nemtom, én lennék ilyen diszmázlista? :DDD

Aktív témák