Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz asimov #896 üzenetére

    Szvsz, ez meg teljessen (majdnem) hülyeség:B! Camperek voltak, és lesznek, és ha nem lennének szar lenne a játék, mert akkor még kevesebb valósságalapja lenne ezeknek a játékoknak. A WWII-ben is, rengeteg helyen voltak mesterlövészek, és bizony, komoly károkat okoztak az ellenfélnek. Tehát, ha kitiltanák Őket, akkor ezzel az erővel lehetne akár pirospacsit játszani, vagy tiltsuk ki a tankokat is, nem is beszélve a fegyveres légi járművekről! Egy jó mesterlövészt meg fel sem fedezel nagyon sokáig! EBBEN a játékban (BF2) pedig kifelyezetten szükség van, és lesz egy olyan tagra, aki relative nem a gócpontban fekszik, és segíti a csapattársakat, figyelmeztettve őket az ellenség csapatainak a mozgására! Ergo, nem fabotokat fog használni, vagy közelharcra készülni, hanem bizony fogja a távcsövest, és felmászik a ''helyére''.
    Szerintem!
    Ha jól csinálja a dolgát, akkor, és CSAK akkor van esélye egy szakasznak az életbenmaradásra, hosszutávon! Főleg védekezésnél, mert sokszor jártam úgy, hogy nem vettem észre, hogy az ellenfél megkerülte a bázist, és hátulrol osont be!:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • _cirmos_

    őstag

    válasz asimov #896 üzenetére

    régi passzióm hogy késsel vágom át a torkát a bázis környékén garázdálkodó orvlövészeknek. annyira koncentrálnak szegénykéim, észre sem veszik hogy mögéjük osonok ;]

Aktív témák