Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz modd3r #3235 üzenetére

    Azt én honnan tudjam?:DDD De, legalábbis nem halottam róla. Viszont ez betudható annak, hogy elég szűk az ismerettségem. Erre az EA tudna választ adni, meg is lehetne őket kérdezni, csak az a kérdés, hogy tényleg válaszolnak-e, és ha igen, igazat írnának?;) Talán a battlefield.hu-n van erről több infó.
    De, itt nem csak a BF-ről van szó, meg az EA-ról, hiszen rengeteg multis game van, amivel ráadásul sokan is nyomulnak. Ilyen lehet akár a Quake, UT részei, Medal of Honor részei, és ezek csak az fps-k voltak, ebből is talán a sűrübben használtak. De, van ugye WoW is, széles táborral, Diablo 2, Starcraft, IL-2 stb...
    Anno, pl. a Diablo-nál volt eszmélettlen tisztogatás (talán a stracraft-nál is). Lehetett eszmélettlen számokat olvasgatni, több 10E-s bannokról. Biztos volt köztük magyar is.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • q13579

    senior tag

    válasz modd3r #3235 üzenetére

    Igen. Én is SoG-os vok. A probléma annyi hogy mikor elértem a 20000 pontot rangot léptem, de a köv ranghoz ugyszint 20000 potn kell plusz a basic cuccok. Nos nekem ez nem votl meg, igy 20ezer pont felett nyomtam le. De nem váltott rangot. és ez nem egyedi probléma. többször irtam az ea supportnak, mindig válaszoltak is. Ez a probléma october ota igy áll, mindig azt mondták hogy a köv peccs majd segit. HÁT NEM. Ugyanugy nem váltott rangot.
    Tehát válaszolni fognak, csak magával a problámával nem foglalkoznak.

Aktív témák