Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Darken

    aktív tag

    válasz q13579 #2038 üzenetére

    Nem akarok vitát indítani, főleg a klán társammal !!!:)

    De én valahogy a sniper kasztot választokat nem tartom igazi harcosoknak. Valahogy a szememben az nem igazán számit nagy játéknak, ha elbujok egy helyen, és szedegetem le az emberkéket jóóóó messziről. Persze ez néha jó szórakozás, de valahogy nekem nem illik ennek a játéknak a képébe. Persze lehet hogy tévedek. Ha én terveztem volna, ilyen kaszt nem lenne ebben a játékban. Természetesen vannak jó játékosok, akik okosan a csapat érdekében tevékenykednek mint sniperek, base védelem stb.. de sajnos a többség ezt pont gyűjtésre használja... És szerintem kicsit tönkre is teszi más játékát. Pl. spawnolok és headshot :) Meg ilyenek...

    Ez az én kicsi véleményem, nem személyeskedésnek szántam, csak úgy általánoságban.

    http://darken.hu

  • Magnat

    veterán

    válasz q13579 #2038 üzenetére

    Én is nagyon gondolkodtam a sniperen, de haverom azt kódolta ki és ő nagyon pontatlannak találta ... 1ébként az jó lehet, h 1 lövés elég testre is ... és ha már itt tartunk, a játék nagy hibájának tartom a fegyverek viszonylagos gyengeségét. Az pl 1enesen bosszantó, amikor odamegyek egy fekvő ellenség mögé és m16-tal vagy AK-val elkezdtem hátba ratatázni, ő meg felugrik és ha előző életében bakkecske volt, még végül ő szed le engem ... és azt is megnézném, aki 3-4 testlövéssel SVD-ből vagy más sniperből még vigan rohangál meg ugrándozik ... én az ilyen gamék terén az Armyt tartom referenciának, nem csak azért, mert több, mint 3 éve a BF2 az első, ami miatt több mint 1 hete nem indítottam el, hanem azért is, mert azt tényleg a leginkább realisztikusra próbálták megcsinálni ... ott ha sikerül észrevétlenül az ellenség mögé lopóznod, simán le tudsz szedni akár 3at is ... sztem az közelebb áll a valósághoz egy kicsivel.

    [Szerkesztve]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Aktív témák