Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #4412 üzenetére

    Hát ja. Igaz, hóban még nem játszottam!;) De az össz időm 30%-t SF-ben nyomattam, és sokkal eredményesebben, mint az alapban, annak ellenére, hogy soxor sok büntit szedek össze a claymore-k miatt (tegnap -9-ről indultam).:B Illetve, azért van, amikor rossz társaságba keveredek.:DDD Akkor nagyon mínuszba is tudok menni K/D arányba. Pl. tegnap, amikor beléptem egy pályára már csak egy zászlónk volt, és sűrün haláloztam. Mondom, átlépek a másik oldalra, erre pont a másik félnek sikerült kicsit előrébb nyomulniuk. Nem léptem megint át, hanem küzdöttem tovább ezen az oldalon. Illetve, vannak ''mumus'' pályáim, ahol, ha rossz az együttműködés, nagyon negatívan szerepelhetek.:B De szerencsére, ez a rittkább. Néha, a vesztes oldalon én vagyok a legeredményesebb, mint tegnap is, snipáztam egy magas tetőről, és 2x segédkeztem zászlófoglalásban, 3x védtem meg a zászlót, 2x haltam meg, és lepuffantottam egy halom katonát, meg persze, sokat sebeztem meg (sajnos, azt nem számolja a rendszer, hogy mennyi ellenséget jelölök meg, pedig abban is relative eredményes vagyok;)). Ennek ellenére, én lettem az első (az összesítésben persze a másik oldalon vagy 6-n előrébb végeztek). Mi lenne, ha tudnék is játszani!:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák