Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz HEMP #431 üzenetére

    Őőőő, ha Te egy snipát meg tudsz késelni, az csak mű snipa! Engem biza rittkán késelnek a fekvőhelyemen! Menetközben persze könnyü, mert a fegyóm ugye közelharcra nem igazán jó. Bár, egyszer nagyon megszivattam két amatőrt. Tűzharcba keveredtek ketten, és egy bajtársamat leterítették, de kifogyott a skuló (akkor még volt banyhopping). Én éppen ekkor értem a tett helyszinére, de csak az egyik vett észre. Elkezdett ugrálva tölteni. Nem maradt más választásom, az M95-l a kezemben megpróbáltam kiszámítani, hova esik vissza, és sikerült kipurcantani. Valszeg sérült is lehetett. Majd, a következő katona is észre vett, de ugyan ezt csinálta, és szintén sikerült egy lövéssel a másvilágra küldeni.:B
    Tehát, énmögöttem az esetek 99,9%-ban megvan a védelem.:DDD
    Ami a statot illeti, azért nem értek egyet, mert elképzelhető az is, hogy az illető (mint pl én is) a kezdetek óta ezt az egy karaktert nyomja. Márpedig (nálam tuti) sok más körülmény is befolyásolja a statot! Amikor elkezdtem, egy mezei Compaq billel kezdtem, de hamar lecseréltem egy Zboard-ra. Már ez az egy tény is rengeteget számított (ha kell, bővebben is taglalom, mi az előnye egy jó billnek). A következő nagy ugrást az új egér jelentette. Kezdetekben egy Trust egér volt, ami hazavágta a statomat, de rendessen. Driver hibája volt, ''megforgatta'' az egeremet, mintha mondjuk a bal irányba húznám max sebességgel, és ebből ki sem tudtam venni. Ez pl. amikor fullos csapatszállitóban én voltam a pilóta, kifejezetten jót tett a teamkillnek. :((( Miután lecseréltem, és meghekkeltem a windowst (a Mhz miatt) szintén ugrott pozitív irányba a statom. Majd jött az egérpad, ami szintén, ha csak kis mértékben is, de mégis segített. Szintén sokat javított, hogy jó hardverre álldoztam, és az elsők között léphettem be a pályákra, hogy pl. a helibe én szállhassak be, erőssen javítva (főleg a Special Forces-ben) szintén a statomat. Ennyit a statról.;)
    Illetve, akkor pár adat az enyémből. (K/D adatok) Knife 128/73, kézigránát 863/457, claymore 682/103.
    De pl. sniper Accuracy 1,366 helyezés a ranglistában. Ez csak a magyarra szűrve a 6. hely.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák