Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirrmur

    aktív tag

    válasz gabipaci #9437 üzenetére

    járművet cserélünk? Eredetileg elekzdett anyázni a gyerek asszem a mig29 videómra hogy mekkora szar agyok meg hogy bezzeg ő F35-el kiivégezne hiába jönnék J10-el stb... Megbeszéltünk egy időpontot 1 vs 1-re ahol is kb 10x!!!! lelőttem az idiótát J10-el, akkor elszakadt a cérna nála és J10 vs J10-et nyomtunk. Akkor született ez a video. Egy nagyképű szar amerikai kis genyóláda volt. Nem azért játszottam vele ogy megmutassam mekkora ász vagyok, mert nem hszem hogy benne lennék akár az első 10E-ben, csak az bosszantott hogy az Ő beállitása szerint a világon a No.1 F35 pilóta ő és a klánja. Utánna felmentem játszani velük F35 vd F35, erre elkeztek szivatni 2 J10-el 2 vs 1 2xJ10 vs 1 F35. Szerinted mennyi esélyem volt? :)
    És bosszubol kirakta a videót hogy ugrálok ki az F-ből amikor kilő :)

    Egyébként NEM volt hajlandó kiállni utána 1 vs 1-re soha többet, pedig kapott pár levelet...

    Úgyhogy ha valakinek van kedve gyakorolni egy kis repcsit (egyenlő erőviszonyoknál) akkor ne tartsa vissza magát...

    Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

Új hozzászólás Aktív témák