Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davebowman

    senior tag

    válasz Davebowman #270 üzenetére

    Nos nem hallgattam sustere (saját hibámból akarok tanulni) megvettem a rpi3b+ t (servernek) a malnapc.hu-ról (profik, segítettek, 1 nap alatt itt volt) és hozzá egy bananaZero-t (playernek) :))

    Raspin a legfrissebb rasbian+ftp+realvnc+transmission+PLEX fut, sd-minőségű filmek mennek, 4k film nincs.
    A kis BananaZeron van wifi+bt így ahol használom nem kell lan egy régi kibuherált router antennáját csattintottam rá(kellett) és egy 4.4-es android alapú KODI-val használom, eddig tökéletesen. 20k-ba fájt, az egész, még egy légegeret nézegetek hozzá távirányítóként+tanulós infrával, hogy a tv-t is kapcsolhassam vele, a mobiltelefonos kodi/xbmc-s távirányítókhoz, be kell kapcsolni a telefont, nem kényelmes. Lustaság köbön.

    Bár melegszenek, hűtőbordát kapott a rpi, a banana csak a levegőbe lóg a tv alatt, eddig minden hibátlan, bár az "under-voltage detected!" felirat(ok) nem tetszik, majd kap(nak) egy nagyobb tápot, eddig nem volt gond. Nyugdíjba küldöm hamarosan az mk808b-t, köszönöm a tanácsokat,

    [ Szerkesztve ]

    Vargalex 1.1.7

Új hozzászólás Aktív témák