Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Geresics #21058 üzenetére

    Egy tipp: próbáld ki, másik VGA kimenettel kösd össze a gépet és a monitort. Nekem tegnap ez megoldotta egy gép gondját... Persze lehet, hogy holnap megint hívnak, hogy nem lett jó!

    Beraktam a régebbi videókarit és azzal tökéletesen megy.Kicsit durva,de még szebben..
    ugyhogy gyanítom hogy a memória lesz a ludas,mert pl. a FIFA12ben a 6750-el félidőben már szaggatott,meccs végére meg újraindult(de más játékokkal is kb. 20-30percet bírt),egy régebbi HD4xxx amit most raktam bele meg tökéletesen viszi,és amióta beleraktam a gépbe nem volt probléma.
    egy 400w-os codegen tápom van,arra is gondoltam hogy az újabb kártyát nem tudja meghajtani,de ezt azért zártam ki mert január óta megy minden gond nélkül,az első perctől jelentkezett volna.
    Na meg az újraindulás előtti csíkozodás szinte egyértelműen a videokarira utal.
    Ja és a régi kártyán is a HDMI kimenetet használom.

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák