Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Grave_444 #85693 üzenetére

    Igen, a táp az.

    Köszi a választ. Amúgy azért merült ez fel bennem, mert Diablo 4 alatt bizonyos esetben, random néhány naponta egyszerűen újraindul a gép, nincs BSOD, semmi, csak újraindulás. (Az event viewerben Kernel Power 41 szerepel, ami nem ok, csak a tünet, ebből nem derül ki semmi, csak a Windows naplózta, hogy nem megfelelően lett leállítva/újraindítva a gép). Már mindent teszteltem (volt memteszt, nulla hiba, rendszer stabilitás teszt pl. Aida 64 -el, Furmarkkal, stb. sosem volt semmi probléma, az SSD-im rendben vannak a HD Sentinel szerint.). És netes kutakodások után jutottam el oda, hogy lehet, hogy a Diablo 4 olyan játék ahol bizonyos esetekben csinál egy komolyabb spike -ot a videokártya és ezt már nem tudja lekezelni az egy db osztott PCIE kábel, pedig a táp azért elég minőségi, ráadásul vadi új, 1 hete vettem. Pont a ma délelőtti ilyen újraindulásos sztori óta bekötöttem dedikáltan 2 db PCIE kábellel a kártyát, tehát most már nincs osztva. Illetve, kikapcsoltam az BIOS -ban az AMD Precision Boost Overdrive -ot (bocs ez itt már off-topic). Kíváncsi leszek, hogy ez segít-e.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák