Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boskorelli

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Sapphire dual-x R9 280X VGA-m. Találkozott már valaki olyan problémával, hogy esetemben WOT-ozás közben mikor elindítom a játékot akkor simán megy 100-120 FPS között majd egy kb 1,5 - 2 óra múlva vissza esik 40 - 60 FPS közé és laggol. A hőmérséklet stabilan 50 - 60 fok között mozog a játék alatt végig. A gép adatai lentebb olvashatóak, a táp kb 1 hónapos! A leg érdekesebb hogy az előző gépem: phenomIIX4 965BE 3,6GHZ 8GB RAM gigabyte R9 270 OC 2gb volt azzal simán hozta a 100 FPS-t és nem voltak ilyen hibák. Igaz azóta kiadtak a játékhoz jó pár frissítést! Valami ötlet hogy mit állítsak át? Esetleg VGA hiba lehet? Valakinek valami ötlete, tanácsa hogy mit tegyek vele, mert már ott tartok hogy szét...... :W

    Tegnap este ráeresztettem egy AIDA stressz tesztet! A 12V-on a feszültség a terhelés alatt visszaesett 11.8 ra de azt viszont stabilan tartotta a teszt alatt végig. A UNIGINE VALLE- t ráuszítottam korábban ott high beállítások mellet adott kb60 FPS-t.

    Mással nem szoktam játszani úgyhogy azt nem tudom hogy más játéknál is jelentkezik-e a "hiba"!
    Korábban írtam WOT-os fórumban ott azt írták lehet hogy a hőmérséklet a gond, bár ezt én nem tartom valószínűnek!

    :R

    A sikeres üzlet után illik értékelni!

Új hozzászólás Aktív témák