Hirdetés

  • Drágább lett a Pixel 8a

    ma De nem annyival, mint vártuk. Az Egyesült Államokban még pont beszerezhető 200 ezer alatt, euróban kifejezve viszont már átcsúszott a magasabb ársávba.

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • crysis88

    tag

    Sziasztok.

    Adott a következő helyzet:

    Nemrég lecseréltem a Phenom II X4 955 procimat és az MSI 870 C-45 alaplapomat egy i5 4690k-ra és egy Asus Z97-A lapra. A csere óta valami nem stimmel mert minden játékom hosszabb rövidebb idő után lefagy.(mind eredeti játékok)
    Kipróbáltam a walley benchmarkot és az is lefagyott , volt hogy 5 perc után volt hogy majdnem egy óra után.
    A videokártya egy ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5 [link]

    Először kipróbáltam a prociba integrált VGA-t és több óra játék után sem fagyott le, ebből arra következtettem hogy az Asus VGA a ludas. két havertól kölcsönkértem 2 kártyát ( MSI 560 Ti Hawk , Sapphire HD 7770) és mindkét kártyával hibátlanul mentek a játékok , nem fagyott egyik sem. Ekkor mar biztos voltam abban hogy az én kártyámmal nem smakkol valami de ekkor támadt egy olyan ötletem hogy elviszem a VGA-t a haverhoz akitől kölcsönkértem a HD 7770-et , betettük a kártyámat a gépébe és több óra játék után sem fagyott le!
    Na most akkor mi a bibi???
    Ha egyszer más gépébe hibátlanul megy a kártyám és más kártya is hibátlanul megy a gépembe akkor mivel van a gond?

    Nem szívesen vennék egy másik VGA-t ha egyszer másnál ez is tökéletesen működik :W

    Asus Z97-A , i5-4690k @4.2 Ghz , Scythe Ninja 3 , Corsair 16 GB DDR3 1333MHz , Gainward Phoenix GTX 1070 , Seasonic S12II-520W , Kingston HyperX FURY 120GB SSD , Samsung 500GB HDD , Seagate 2 TB HDD , Cooler Master HAF 912 Plus

Új hozzászólás Aktív témák