Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drobi94

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem AMD HD5450-esem van (1GB) és néha csak úgy megáll a kép, a képernyő elsötétül, majd 2-3s múlva visszajön, azzal a hibaüzenettel, hogy a képernyőillesztőprogram nem válaszolt, de sikeresen újraindult. Ez, ha nem csinálok semmit éppen, legfeljebb netezek, akkor csak apró kellemetlenség. De előjött ez a SolidEdge használta közben, azt meg befagyaszja és az már gázabb, mert jelentősen hátráltat a munkában :((( .
    XP alatt a CMR04 (ami nem mai játék) szaggat, Win7-en meg egyszerűen kikapcsolja a monitort.
    A kártya egy msi G41M-P26 alaplapon van rajta, 460W-os tápegység hajtja az egészet, úgyhogy az energiaellátással nem hiszem, hogy gond kell legyen.
    Lövésem sincs mi lehet a baj, a drivert ha a gyári cd-ről telepítem, vagy a netről a legújabbat rakom rá, akkor is megmarad ez a probléma.
    Remélem valami beállítással vagy szoftverrel lehet orvosolni a bajt, mert az InterStore-ból rendeltem (Szlovákia) és nem igazán szeretném visszaküldeni, mert az nem 2 forint, én nem 2 nap mire visszajön
    Van valami ötletetek, mi lehet a problémája? :F

Új hozzászólás Aktív témák