Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juliuska

    senior tag

    sziasztok,
    egy kis segítségre volna szükségem: kábé 1 héttel ezelőtt a hardverapróról vettem használtan egy hd5770-est, ami pár napig kifogástalanul tette a dolgát, az eladó srác annak rendje módja szerint vállalt is személyes garanciát a VGA-ja után. Ennek letelte után Murphy szépen beleköpött a levesbe: játék közben többször kikapcsolt a gépem, amit én naiv az öreg tápomnak tulajdonítottam, amit meg is osztottam de a tápos szakik egyike felhívta figyelmemet arra, h az általam használt erőforrásnak biza bírnia kell(ene) szuflával.

    A tünet: bekapcsolást követően a VGA ventije maxra felpörög közben nincsen kép. Kipróbáltam a vga-csatiját is (a DVI-t használom) de ott sem adott jelet a monitornak. Mivel a hangok alapján úgy véltem, működik a gépem, ezért gyorsan széjjel kaptam, h megnézzem, mi melegszik jobban: a VGA, vagy a táp. Mivel mindkettő durván meleg volt - mivel játszottam - kikaptam gyorsan a VGA-t és visszakötöttem az alaplapra integrált csatira a monitoromat. Beindítva nem volt semmi probléma. A hd5770-et visszatéve később is ugyanazt tapasztaltam: nincs kép, a GPU ventije 1000-rel pörög.

    Meg lehet még ezt menteni...?

    Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Új hozzászólás Aktív témák