Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mistixx

    tag

    Üdv!
    Lenne egy kérdésem. Sajnos a topic-jában még nem sikerült választ kapnom, talán majd itt.
    Előre is köszönöm!

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

  • mistixx

    tag

    Üdv!
    Van nekem egy Sapphire 4890 New Edition vga-m.
    A gyári hűtője produkál egy olyan jelenséget, hogy hideg indításnál nem indul be a hűtőventilátor. Szerencsére időben észleltem a gondot és tettem rá egy Accelero S1-et, így tudom használni, sőt még hűvösebb és halkabb is.
    Kíváncsiságból kiszereltem a hűtőből a ventilátort és vissza kötöttem a kártyára, és azt tapasztaltam, hogy hideg indításnál csak egyet döccen a motor, és ezt folyamatosan ismétli, de nem pörög fel a ventilátor, csak erőlködik. Folyamatosan rajta hagytam, és meglepődve tapasztaltam, hogy ha eltelik néhány perc egyszer csak életre kel a ventilátor és teszi a dolgát, nem áll le. Teszi ezt anélkül, hogy hozzányúlnék.
    A vga bios-ában átállítottam a hőfok szabályozást is, hogy alacsonyabb hőfoknál kapcsoljon be, illetve ccc-ben manuálisra állítottam a venti szabályozást de úgy sem indul el a venti, csak kb. 5-10 perc után.
    A kérdésem az, hogy mi lehet a hiba oka?
    A segítségeteket előre is köszönöm!
    Üdv!

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

Aktív témák