Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pilger

    csendes tag

    Üdv!

    Arra gondoltam, hogy itt teszem fel kérdésemet, melyet már próbáltam megvitatni jópár emberrel. Remélem nem leszek off....
    Szóval, most készülök egy a mostaninál jobb karit venni (850XT van most). Eddig úgy tűnik, hogy a DirectX9c karik ára mostanában elindult lefelé az egyre jobb árú DX10-es karik miatt. Éredemes-e még DX9c kariba fektetni, vagy már mindenképpen érdemes 10-est venni? Igazság szerint én még jódarabig XP-t szeretnék használni, ezért a DX9c felé hajlanék, viszont nem tudom, hogy mennyire fognak a közeli jövőben elszaporodni a DX10-re készült játékok. Nekem az a tippem, hogy még egy darabig biztos nem. Egyet értetek velem?
    Mondjuk egy x1950XT vagy 7950GT-szintű kari meddig lehet még jó vlasztás? Ha jó választás egyátalán...

    Hozzászólásaitokat előre is köszönöm!

    ...és bocs, ha off voltam...

    "Az Ember azt mondja:-Az Idő elmúlik. Az Idő azt mondja:-Az Ember elmúlik."

  • Pilger

    csendes tag

    válasz d@minator #6018 üzenetére

    Köszi a válaszokat!
    Most egy 3700+ -os San Diego van a gépben, de nemsokára valamilyen X2 lesz benne s939-es. Azon kívül egy 400W-os Chieftech tápom van. Attól tartok, ezt is le kell majd cserélni egy erősebb vga esetén, bár mivel nincs telerakva a gépem vinyókkal meg ventikkel, ezért lehet, hogy akár még elég is lehet. Mit gondolsz?

    "Az Ember azt mondja:-Az Idő elmúlik. Az Idő azt mondja:-Az Ember elmúlik."

Aktív témák