Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz katt777 #30060 üzenetére

    Igen tudom hogy teljesen játék/driver függő az hogy melyik hol jobb. Sajnos elég nehéz olyan átfogó tesztet találni ahol több driver/játék van. Ezt az oldalt elég reálisnak tartom, és itt azért játékkal tesztelnek. Sokszor előjön az újabb technológia, de a mem. sávszélességgel el van rontva az egész (Pl. 4770 is). Elég sok alkalmazásnál még mindíg inkább a nyers erő dominál, mint a technológiai újítás (Nv) :O
    Mod: Ja és nem vitát akarok indítani, csak minél olcsóbban jót, ezért írtam az Msi 3850-et, de ha olcsó a 4670/50 akkor az is tökéletes szerintem. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

  • Jazz

    veterán

    válasz katt777 #30060 üzenetére

    LGA 775, PCI-e 1.0 (direkt a "bővíthetőség" miatt vettem anno a legújabbat, jó lenne ki is használni. akkor jött be a pci-e. jó drága volt).

    kriszbon: igen, pci-e. Úgy néz ki akkor marad msi 3850. Olcsó és azért erős is. Meg a bemutatott inkfók is meggyőzőek. Rosszabat talán nincs értelme venni. Köszi a linkeket is, megpróbálkozok. katt777: sajna nincs lehetőségem próbálgatni, ez ilyen egy menetes dolog lesz. De ahogy a többiek válaszából is kitűnt, 3850-el talán nem járok rosszul, és azért nem is egy nagyon erős 4870, talán ez a cpu limit nem fog előjönni. Igazából egy viszonylag halott rendszerbe ez a 10k még bővel belefér, és így is 10x olyan gyors 3D-s teljesítményem lesz mint az x600pro-val. Kérdés mire elég. Az említett Suprame Commander meg a gta4 érdekelne, de asszem utóbbiról lemondhatok. Meg azért az x264 HD-s filmekhez is jól fog jönni a hd 3850. Nem tudom mennyire kompatibilis a P4-el, illetve működik e együtt ezzel a Matroschka kódolású filmekkel is, vagy csak a tisztán Blu-ray-es filmekkel. A sima P4-es softweare-es számolás sokszor kevés volt a 720p-s filmekhez és akadást eredményezett egy-két jelenetnél.

    free your mind

Aktív témák