Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prime110

    aktív tag

    válasz #79335424 #6983 üzenetére

    Tényleg elképesztő, nekem van egy személyes listám olyan navigációból, amiket bármikor használnék (megfelelő megoldásokkal, persze), de ezt a listát olyanokból raktam össze, amik egykoron olyan prémiumot képviseltek, amit ma már egy navigáció sem tud nyújtani. Talán csak a Becker és a Garmin most is high-end rendszere képviselhet.

    Magam részéről egy Navigon 40 Premiumot használok, de ezt is csak azért, mert egy öszvér, 6 órát aktív képernyővel is elnavigál töltő nélkül, kint működik a TMC rendesen, de a fent említett személyes listámra amúgy fel sem férne, talán ennek csak a nagyobb testvérek Premium verziói (70, de inkább 80-as sorozat és azok verziói a felsőházon belül).
    De az igazság az, hogy amúgy a Navigon mindig is szar volt, a mai napig nem bírtam megbarátkozni a menüjével, ha elveszti a jelet olyan rohadt nehezen találja meg, hogy lerohadsz a pályán, ha rajta múlik. Ebben például a Mio komolyan mondom a mai napig világelső, hogy a GpsFix-ük 3-4 másodperc volt a régebbi modelleken is, ezzel a Navigonnal percek telnek el, feleslegesen, de ez ingyen volt, úgyhogy nem panaszkodom! :)

    De szívesen látnék a szélvédőmön mai napig egy SONY UT93-ast vagy harman/kardon 810-est esetleg egy Blaupunkt-ot a régi sorozatból. Van nekik új szériájuk, de azokkal én már nem találkoztam idehaza, pedig egy tesztre nem lett volna rossz megfuttatni őket.

    Kicsit elkalandoztam...

  • ekrisztian

    senior tag

    válasz #79335424 #6983 üzenetére

    Kérdezd meg miért :)
    Azt fogja mondani, mert ez 120.000 volt (tíz éve :D)
    Én csak javítottam C720-t, nekem nem futotta rá :D
    De, ha ma hoznának egyet javítani, simán adnék érte egy új készüléket.
    Most Serioux bestbuy készülékkel nyomom :D
    Többet vagyok szerinte a pálya mellett mint jó helyen :D
    :R

Új hozzászólás Aktív témák