Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethka2

    csendes tag

    válasz Csori72 #6724 üzenetére

    Üdv mindenkinek! Miután sikerült viszaállítani GPS-t, visszatértem a gyökerekhez. A korábban jelölt linket ismét meglátogattam, ki is nyomtattam és ennek alapján próbáltam a BT-DUN kapcsolatot felállítani. Az első lépések biztatóak voltak. A telefon és a GPS kölcsönösen felismerte egymást. A következő lépésnél viszont megállta a tudomány. Az az ablak amit a link jelez egyszerűen nem található. Próblkoztam My Connect opcióval és meg is jelent a telefon, de ahhoz, hogy a hiteles oldalra kerüljön egy felugró ablakban meg kellene adni a telefon PIN kódját. Ez sajnos nem megy, mert nincs virtuális billentyűzet amivel ezt megtehetném. Egy másik útvonalon is próbálkoztam -itt pl.a telefonszámot kellett volna megadni-, de itt is hasonló volt a helyzet. Itt sem volt virtuális billentyűzet amivel a kért adatokat bepötyögtem volna. Van egy érzésem, hogy nem csak hardver oldalon felejtették ki a TMC-t, hanem szoftveresen is egészen más mint az x980-as. Ezt onnan gondolom, hogy a Residensflash2 tartalma egészen más, bár a filek tanulmányozása alapján ennek is tudnia kellene a BT_DUN-t. Az erre utaló ikon benn is van a Bluetouth app-ban. Ha itt rákattintok a kapcsolódásra, egy darabig a "Csatlakozás ......" felirat látható, majd bontja az egész BT kapcsolatot. Tehát meggyőződésem, hogy van megoldás, csak egészem más mint az x980-nál. Nehezen tudom elképzelni a WayteQ-től, hogy egy elődeinél lényegesen korszerűbb készülékből ezt kihagyták volna. Az teljesen elfogadható, hogy a külső TMC-s módszert elvetették, mert ez már valóban fatengelyes megoldásnak tűnik.Tehát dugjuk össze a fejünket és próbáljuk megfejteni a rejtvényt!

Új hozzászólás Aktív témák