Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Elnéztük a mai dátumot

    ma Nem holnap, ma mutatkozik, pontosabban mutatkozott be a HTC U24 Pro, csak elnéztük (mármint én) egy nappal a dátumot.

  • Computex 2024: Kingston mindenhol

    ph A mesterséges intelligencia futtatásához sok RAM kell – és ez nem kerüli el a Kingston figyelmét sem.

Új hozzászólás Aktív témák

  • gamer0101

    aktív tag

    Sziasztok! Volna egy kis problémám amire bízom benne, hogy valaki közületek tud gyógyírt.

    Adott a gépemen egy halom zene és film, fénykép, videó. Na mármost... unokahúgom körülbelül 3 hete véletlenül egy csomó dolgot kitörölt (legfőképp zenéket, filmeket...még a lomtárból is!). Sikerült ugyan a törölt fájlok 90-95 %-át egy pár órán belül visszaállítanom, de sajnos nagyon sok olyan van ami nem olvasható. Erre már csak most jöttem rá, persze amikor le akartam játszani. Bármilyen látszóval is akarom elindítani, átugorja vagy egyszerűen kiírja, hogy nem olvasható vagy sérül a fájl.

    A kérdés, hogy milyen szoftvert tudtok ajánlani ami megkeresné esetleg nekem ezeket a fájlokat maradéktalanul és véglegesen tudnám törölni, hogy ne legyen a gépen, ha már úgysem jó semmire.
    Remélem van erre valami alkalmazás, mert mire végignézek mindent, addigra megőszülök!

    Köszönöm szépen a mielőbbi választ! Üdv, Laci! :R

Új hozzászólás Aktív témák